x-kom hosting

Komputer zacina się i resetuje, Windows

Czeks
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam,
to mój pierwszy post, więc nie bijcie :) Mam problem z moją windą. Komputer chodzi, ale w pewnym momencie się zacina i nie reaguje na żadną komendę i gdy resetuje monitor się wyłącza i stoi w jednym miejscu. Ludzie pomóżcie bo jeszcze kilka dni to go wywalę przez okno i przejdę na ciemną stronę mocy tj. konsole :)
Pozdrawiam

P.S. Dzieję się podczas oglądania filmów lub grania np. CoD. Komputer jakby zwalnia i muszę go wyłączyć z sieci po czym odpala normalnie.

dar55
komentarz
komentarz

[quote]zacina i nie reaguje na żadną komendę [/quote]a mysza i klawisze ? działają

ar4.pl
komentarz
komentarz

Prawdopodobnie grafika Ci się przegrzewa. Sprawdź jaką masz temperaturę na chipsetach.

Czeks
komentarz
komentarz

@Dar55
Kompletnie nic nie działa.
@ar4.pl
Mógłbyś jaśniej jak to zrobić, ponieważ jestem totalnym lightem w tych sprawach. Użyłem Everesta, żeby sprawdzić temp. ale moja karta jest za stara, żeby posiadała taki czujnik. (Radeon 9550) Procesor ma ok.50-60 stopni, a płyta główna 30.

dar55
komentarz
komentarz

no to masz bad sectory
sprawdz jaki masz dysk i znajdz swój soft do naprawy http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=13852

Czeks
komentarz
komentarz

@dar55
Mam Samsunga SP0802N i WDC WD800BB-55JKC0. Na SP0802N mam winde, po zeskanowaniu nie pokazuje żebym miał jakieś errory. Jakieś pomysły?

Mnie to WALL-E
komentarz
komentarz (edytowane)

Miałem identyczny problem. U mnie to był zasilacz.
Osadzające się cząsteczki kurzu ograniczały niektóre bebechy zasilacza przez co powoli wytracał moc wyjściową aż w końcu po odpaleniu kompa
wieszał się co jakieś 15 min. kiedy go restartowałem nie chciał odpalić. Dopiero kiedy odczekało sie chcwilę i napięcie zeszło z kondensatorów polipropylenowych można było jeszcze raz odpalić. Zalecenia - Pożądne odkurzanie zasilacza i ew. wymiana zasilacza.



pozdr.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.