x-kom hosting

Internet nie działa po zainstalowaniu drukarki

DAMIAN1X
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam wszystkich mam taki problem, ze gdy zainstalowalem drukarke hp f2280 wszystko wydawało sie ok zadowolony korzystał z internetu itp. po wyłonczeniu komputera wieczorem i ponownemu włonczeniu natseponego dnia niestety przegladarka internetowa mi niedziałala ale internet działa to znaczy gg działało cs działał tylko niemogłem wyswietlic strony moja przegladarka to internet exploer IE patrzyłem na mozili jest to samo wkurzyłem sie niewiedziałem co jest przyczyna zrobiłem przywracanie systemu pare dni wstecz i pomogło internen znów działał ale drukarka była odinstalowana:( wiec znów zainstalowałem drukarke znów korzystałem z pc i wszystko było dobrze do ponownego uruchomienia pceta i znów ta sama bajka nie działa wiec znów zrobiłem przywracanie i znów internet działa ale narazie nie instaluje drukarki czy ktos mógł by mi pomóc bo niewiem co mam zrobic tylko prosze wszystko dokladnie opsiwyac :) bo niewiem co mam robic z góry dzieki



(mam pytanie bo dawno neizagladałem na forum czemu jak jest jakis temat i ktos napisze to sa takie duze odstepy mozna to jakos zrobic zeby tego niebyło??? )

ar4.pl
komentarz
komentarz

A instalujesz sterowniki z płyty? Sprawdź czy nie wyszła jakaś nowa wersja twoich sterowników, może miał bugi i teraz jest na stronie hp najnowsza wersja sterowników.

DAMIAN1X
komentarz
komentarz

[quote name='ar4.' date='08 październik 2009 - 18:42 ' timestamp='1255020142' post='876502']
A instalujesz sterowniki z płyty? Sprawdź czy nie wyszła jakaś nowa wersja twoich sterowników, może miał bugi i teraz jest na stronie hp najnowsza wersja sterowników.
[/quote]



ja ta drukarke kupiłem 2 dni temu :(

.:RaDeK:.
komentarz
komentarz

Jeżeli strony www się nie wyświetlają a gg działa to znaczy że coś z DNSami się psuje. GG korzysta z protokołów TCP/IP i dlatego działa.
Tak wiec po instalacji sprawdź czy nie zmieniły ci się ustawienia DNSów w połączeniu sieciowym.

  • Dobra wypowiedź 1
DAMIAN1X
komentarz
komentarz

czyli mam zainstalowac drukarke i zobaczyc to co piszesz a mógł bys tak pokolei powiedziec co mam zrobic po zainstalowaniu drukarki bo jak ja zainstaluje to wszystko jest ok dopuki nie uruchomie ponowie kompa ( mam noeostrade a dokladniej liveboxa)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.