x-kom hosting

Spowolnienie pracy komputera, nawet po defragmentacji dysku

Ernest991
utworzono
utworzono (edytowane)

Siemka, na wstępnie chcę powiedzieć, że nie wiem czy ten temat zamieściłem w odpowiednim dziale dla tego w razie czego proszę o przeniesienie.
Otóż od paru dni mam pewien problem. Komp mi muli tak jak nigdy, z początku myślałem, że to wina dużej ilości śmieci na kompie, jednak po odinstalowaniu sporu gierek i defragmentacji dysków komp nadal strasznie muli.Jednak średnio po 1h zaczyna się dopiero rozgrzewać i pracować w miarę lepiej, ale nadal ścinając się co jakiś czas... Nie raz zdarzało mi się mieć zapchane całe dyski pulpit zawalony ikonkami, ale nawet w tedy tak nie mulił.To samo ze stronami internetowymi, podczas wpisywania adresu w pasek adresu po wpisaniu pierwszej literki komp ścina się na parę sekund a potem co jedną literke, ścina się na ułamek sekundy (sprawia wrażenie wpisywania tekstu klatka po klatce) :wtf:
A więc pytanie do Was. Co może być tego przyczyną i jak można temu zaradzić?

ar4.pl
komentarz
komentarz (edytowane)

Powodów może być kilka:
- Wszystko masz dobrze wyczyszczone? Niepotrzebne wpisy w rejestrze, puste foldery,puste pliki i inne syfy z systemu? Masz czyste cockie?
- Możesz mieć wirusika który zamula Ci sprzęt. Przeskanuj anty-virusem lub konkretnymi skanerami.

Znalazłem tutka który opisuje jak usuwać pozostałości z systemu. Może się przydać:
[url="http://ar4.pl/tutoriale/1251-oczyszczanie-dysku-ze-le-odinstalowanych-programow.html"]Oczyszczanie dysku[/url]

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.