x-kom hosting

svchost.exe, pokazuje 100% użycia procesora

domeljestem
utworzono
utworzono (edytowane)

Siema, mam taki problem. Siedze sobie na gg, patrze emotikonki gg laguja.. Mysle sobie nic, jakies lagi pewnie. Zalagowalo mi kompa, resa walnalem, siedze chwile i znowu mi laguje. Wlaczam menadzera zadan i patrze uzycie procesora 100% Aplikacja o nazwie svchost.exe zabiera mi jakies 98%. Zeby tego bylo malo komputer jest swiezo po formacie, jakis tydzien temu robiony. Nie wiem czy to ma cos wspolnego ale przyczyna formatu byl wyskakujacy blad po pewnym czasie od uruchomienia komputera.. Wyskakiwal blad spod aplikacji svchost.exe pamiec nie moze byc written, po chwili paralizowalo calego kompa..Co teraz poczynic? Procesor ma jakies 6 lat:)
Jeszcze 1 sprawa: w menaderze aplikacji mam: 7 wlaczonych procesow svchost.exe

pytanko
komentarz
komentarz

svchost to jakis proces systemowy odpowiedzialny za siec o ile wiem, tez mam u siebie zawsze kilka ich odpalonych ale nie zuzywaja mi one procesora, w spoczynku mam 0-1% Moze zainstalowales jednak jakis program ktory tak obicaza komputer albo zlapales jakiegos wirusa? Ja na Twoim miejscu zrobilbym jeszcze raz pozadnego formata i bardzo starannie patrzyl co instaluje bo jak wiadomo pelno jest roznych syfow w necie co tylko zasmiecaja komputer.

domeljestem
komentarz
komentarz

nic nie instalowalem takiego podejrzanego, wirusow nie mam, ale dlaczego mi tyle tego procesora uzywa oO

Duban
komentarz
komentarz

Sprawdź pamięć RAM programem Memtest86.

[quote] Przegrzewanie sie procesora[/quote]Skoro napisałeś taki temat, to podaj temperatury :) z fusów ich nie wywróżę :E

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.