x-kom hosting

Zmiana formatu zdjęcia na JPG

maniszka
utworzono
utworzono

Witam, Na wstepie chce napisac, ze dawno mnie nie bylo na FrumPC.pl, i prawde mowiac bylam mile zaskoczona, kiedy zobaczylam nowa oprawe strony. Gratulacje dla designer'ow.

Przechodzac do tematu. Po zalozeniu konta w pewnej witrynie, probowalam wczytac jedno ze zdjec, ktore wczesniej przerzucilam z cyfrowki na dysk. Niestety systemowa witryna odrzuca moja propozycje ze zdjeciem, poniewaz akceptuje tylko w formacie JPG. Czy mozesz polecic mi jakikolwiek, fajny, szybki i sprawny program do przerobki formatowej tych zdjec na JPG?

Dzieki

Skrash
komentarz
komentarz

Wystarczy Paint, duzo lepszy Office Picture Manager, dołączany w pakiecie office, a offica chyba każdy powinien mieć na kompie.

maniszka
komentarz
komentarz

Potrzebuje programu, ktory zajmie malo miejsca.

dar55
komentarz
komentarz

irfanview , mały , free i wszystkie formaty ma http://www.irfanview.com/

maniszka
komentarz
komentarz (edytowane)

Gdzie w programie moge przerobic format?

W jakiej zakladce?

Znalazlam, ale zapisuje mi sie jako czrno-biale, nie kolor jak w oryginale....

Edytowane przez maniszka
dar55
komentarz
komentarz

na stronie też masz zakładkę LANGUAGE i możesz na polski se zmienić ;)

otwierasz plik jakiś np *.BMP i PLIK (FILE ) ->SAVE AS (lub klawisz S) na dole zmieniasz format jaki chcesz np JPG FORMAT

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

[url="http://www.dobreprogramy.pl/XnView,Program,Windows,12934.html"]XnView[/url] - darmowy program,który pozwala na zmianę rozszerzenia,rozmiarów obrazka.Ponadto pozwala wybrać stopień kompresji.Program posiada polski język.Sam z niego korzystam ;).

//Darek był szybszy :PP

Edytowane przez Castrol
maniszka
komentarz
komentarz (edytowane)

Z jednej strony to se nie moge zmienic na Polish language, poniewaz takiego nie ma w opcji, przynajmiej u mnie... Co wiecej do computer English, jeszcze mnie nie posialo...poza tym, jak wspomnialam juz wyzej, wiem jak zapisywac w formatach.

Jak zapisac w formacia, zachowujac pierwotny kolor zdjecia?!

Edytowane przez maniszka
dar55
komentarz
komentarz

jak dasz ZAPISZ JAKO -> JPG to wyskakuje obok okienko i zobacz czy nie masz zaptaszkowane drugą opcję od góry

  • Dobra wypowiedź 1
Sean
komentarz
komentarz

Irfanview jest bardzo dobry, ale jeżeli chodzi o zwykłą zmianę rozszerzenia zwykły paint wystarczy :) Pozdrawiam

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.