x-kom hosting

[Rozwiązany]Nie można usunąć pliku karty pamięci

tomson1990
utworzono
utworzono

Witam wszystkich! Mam nadzieję że ktoś mi pomoże!!

Mam problem z kartą pamięci micro sd (goodram 2gb). Wkladam ją do adaptera, adapter do czytnika, podłączam do kompa, jest autoodtwarzanie, wchodzę w dysk wymienny i chce dodać albo usunąć coś z niego i nic :/ piszę że dysk jest chroniony, a dokładnie tak:

[i]Nie można usunąć (nazwa pliku). Dysk jest chroniony przed zapisem.
Usuń ochronę przed zapisem lub użyj innego dysku.[/i]


Próbowałem już wszystkiego. Na innym kompie, na innym czytniku, na innym adapterze i nic;/ próbowałem też zmiany klucza w rejestrze;/ zero reakcji;/ Mówię od razu że karta była formatowana i tez to nic nie dało. A i jeszcze coś..jak zrobiłem za pierwszym razem opcje z kluczem w rejestrze to zadziałało, ale niestety już nie działa.

Gdy włoże karte do telefonu i podepne pod kompa to działa ok. Ale mam nowy telefon i nie mam kabla. Podpinałem pod stary ale się zepsuł;/

Proszę i pomoc bo nie wiem co mam robić :beksa:

Jak coś to można pisać na gadu lub maila:

15870721
tomson_16@o2.pl

raazor90
komentarz
komentarz (edytowane)

Prawdopodobnie masz zablokowany adapter. Poszukaj takiego cuda do przesuwania i odblokuj. Też tak miałem:)

tomson1990
komentarz
komentarz

No właśnie na adapterze zmieniałem i nic :/ robiłem na jednej i drugiej pozycji po kilkanaście razy..

qnick
komentarz
komentarz

Albo masz na nim wirusy. Skan antywirusem + Flash Disinfector

tomson1990
komentarz
komentarz

Już jest wszystko OK. Problem był z czytnikiem kart. A dokładniej nie stykało coś w nim. Pobawiłem się trochę i działa :)

Dzięki wszystkim za pomoc :brawa:

Temat do zamknięcia!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.