x-kom hosting

[konsola]Xbox 360 + gry czy PS3 + gry

Yamasaki1994
utworzono
utworzono

Co wybrać

PS3 SLIM
+pad
+cod 4
+kz2
+gta 4
+grid
+street fighter 4


CZY


PS3 SLIM
+pad
+dirt 2
+shift
+teeken 6
+pes 10



CZY



Xbox 360 JASPER 60GB(+barnout baradise + trivial pursuit)
+pad
+tekken 6
+forza motosport 3
+dirt 2
+shift
+gta 4
+pes 10





Nie wiem coi wybrać
1.zestaw -starsze gry ale wiecej
2.zestaw -"młodsze gry" ale mniej
3.zestaw -dużo nowych gier


Prze internet bym raczej nie grał chyba że w jakieś przyszłości
a tak narazie to z siostrą, kumplami

Kusi mnie Xbox tym że ma tańsze gry i w ogóle jest tańszy i ma dłuższą gwarancje.
Ale ps3 kusi mnie tym że ma więcej możliwości, jest bardziej przyszłościowy i wyglądem.


I czy z tym monitorem/tv bezie ps3 i xbox dobrze współpracować chodzi mi czy będzie działać i czy rozdzielka będzie pasować.
Będe na niego patrzał z ok 2-1,5 m



Co wy byście wybrali

matrix24
komentarz
komentarz

Na twoim miejscu brałbym xboxa. Jak byś kiedyś grał multi to problemów nie ma, a gra się tym bardziej że widze tutaj bardzo ciekawe gry do xboxa

Tigerpower
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote name='Don Kichot' date='04 październik 2009 - 19:17 ' timestamp='1254680251' post='874005']
Na twoim miejscu brałbym xboxa. Jak byś kiedyś grał multi to problemów nie ma, a gra się tym bardziej że widze tutaj bardzo ciekawe gry do xboxa
[/quote]
Brałbym Xbox 360

po 1 . PS3 Slim niczym się nie różni od ps3 FAT oprócz rozmiarów i pojemności dysków...
po 2 . Nic Ciekawe oprócz GTA IV i COD 4... a zara wchodzi CoD 6.. lub CoD 4 MW 2 albo CoD MW 2 , jak zwał tak zwał
po 3 . na Xboxa widze fajne gry PES 10 , Tekken 6, Dirt 2 , Forza Motorsport... wszystko nie długo wyjdzie! to będzie bomba:P

Dla Xboxa +

wygodny pad
wiele gier
super Mutli

-

brak blu raya... i to wszystko =) bierz X.

Edytowane przez TigerPower=)
Yamasaki1994
komentarz
komentarz

Ok ale czy Xbox 360 wystarczy na ok 2,5 roku
bo patrząc na ps3 procek ma potężny w porównaniu do X i czy w tym wyniku czy gry na X moga później "klatkować"


I jak z tym monitorem czy Samsung t200hd będzie dobry do X-a z taką rozdzielczością

Conrack1410
komentarz
komentarz (edytowane)

a więc zacznijmy od tego ,że zdecydowanie PS3 - to czy wybierzesz Slim czy poprzednią wersję to kwestia gustu ( natomiast "starszą" można kupić taniej)

widzę ,że dobierasz od razu gry za 500-700zł bo tyle kosztują ( używki można oczywiście dostać taniej ) z tym ,że na start zdecydowanie polecam gry:

Uncharted - używana kosztuje grosze

Fifa 10/ PES

GT5 Prologue - używka to podobnie jak Uncharted groszowa sprawa

Motorstorm i Ressistance także warto mieć bo kosztują tyle co nic a są bardzo dobre i można grać na 2 osoby - lepsze są 2-gie części tych gier ale oczywiście droższe

Jakaś nawalanka - Tekken 6 na pewno warto czekać, z obecnych Street Fighter 4 itd

dodatkowo Killzone 2. LBP, Rachet7 Clank czy cokolwiek sobie dobierzesz jeszcze


dlaczego PS3?

bo jest solidne, mocne , bardzo dobrze wyposażone ( blu-ray , darmowe granie online itp) i nadchodzące gry na tą platformę to prawdziwe killery : GoW 3 , Uncharted II, Heavy Rain itd


co do monitora - jakość będzie dobra zarówno na x360 jak i ps3

Edytowane przez Conrack1410
Yamasaki1994
komentarz
komentarz (edytowane)

Ale gry na ps3 są droższe
a te co wybrałem do xboxa są nowe i fajne
a xbox też jest dobrze wykonany

a strzelanki mi nie potrzebne na razie bo nie będę grał przez neta


A czy ten xbox 360 powinien wystarczyć na te minimum 2 lata by jeszcze na niego gry wychodziły mówiąc po mojemu "zjadliwe" -czytaj fajna grafa i powiedzmy fabuła

bo patrząc na rok bym odłożył ze 1000-1100zł więc na nową konsole by się już nazbierało po tych 2 latach

Edytowane przez Yamasaki1994
Conrack1410
komentarz
komentarz

nie wiem po co pytasz co wybrac skoro chcesz xboxa 360

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.