x-kom hosting

Komputer nie uruchamia się po czyszczeniu karty graficznej

Mnie to WALL-E
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam!

Otóż, mam pewien problem.
Pewnego pięknego dnia postanowiłem wyczyścić komputer, więc otwieram obudowę, wyjmuję kartę graficzną, czyszczę, wsadzam grafikę, zamykam a tu nagle.... zonk! komp po 10 sekundach się restartuje... (bios nie chcę się postawić) Sprawdzam GPU... wychodzi na to, że wszystko jest ok... (przy wsadzaniu karty chyba większych ceregieli nie ma). Myślę więc, że clear cmos napewno pomoże. robie... i nic. robie drógi raz i nic. robie trzeci raz i nic. w sumie próbowałem z 10 razy a wtym zworką, Dip Swichem i baterią. Czując już że pomysły mi się kończą, wyjmuję pierwszą kość ramu.... zero reakcji. Wyjmuję drugą... i w końcu słyszę błogie "piip piip piip" lecz niestety na tym kończą się sukcesy.
procesora nie wyjmowałem bo chyba nie ma sensu. Zasilacz odpada bo został wymieniony miesiąc temu. Konfiguracja to C2D E4600 2,4Ghz GF8600GT SP2 Gigabyte p35 ds3r 2x1 gb ram ocz 800mhz i modecom 500w

Z góry dziękuje za pomoc

P.S podczas wyjmowania GPU spadła mi na mobo śrubka, lecz odrazu ją podniosłem (wątpie czy to coś ma z tym wspólnego)

Superyaa
komentarz
komentarz

tylko, gdzie ten podpis? ;)

Mnie to WALL-E
komentarz
komentarz

Wybacz :)

Już poprawiłem :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.