x-kom hosting

Blue screen podczas grania, wyłączanie podczas skanowania

MasteRSnakE
utworzono
utworzono

Od sporego czasu mam problem, bardzo denerwujący problem z blue scrrenem(ekranem śmierci) Gdy gram w jakąś grę po pewnym czasie wywala mi bs. Przed wczoraj ściągnąłem program do przeskanowania pamięci RAM. Przy skanowaniu, nie pamiętam ile dokładnie było procentów komputer mi się przyciął i ponownie wyskoczył blue screen. Dzisiaj ściągnąłem program "BlueScreenView" no i pokazało mi tabliczkę błędów które to wywołują. Niestety, nie wiem jak to naprawić więc proszę o radę. Oto screen z programu:
[IMG]http://i37.tinypic.com/1zmlfg4.jpg[/IMG]

Dodam że format był robiony i to nie pomogło.A przy zainstalowaniu Windowsa Visty od razu po włączeniu wyskakiwał blue screen. A skanowanie pamięci RAM było robione programem MemTest. Proszę o pomoc. Z góry bardzo serdecznie dziękuję :)

Psycholandia
komentarz
komentarz

Podaj jaki masz komputer wraz z zasilaczem.

MasteRSnakE
komentarz
komentarz

Parametry mojego złomka:

AMD Althon(tm) 64 x2 Dual
Core Processor 4200+
2.21 GHZ, 512 MB RAM
Nvidia GeForce 7300 LE
Dodatek service pack 2
Zasilacz to: Baracuda 7200.10 +5V 0.72A + 12V o.52A

Psycholandia
komentarz
komentarz

[quote]Zasilacz to: Baracuda 7200.10 +5V 0.72A + 12V o.52A [/quote]
Barracuda to dysk nie zasilacz, odkręć bok obudowy i spisz co jest na zasilaczu napisane.
Spróbuj naprawić plik hal.dll z konsoli odzyskiwania:
http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=42801
wpisujesz:
[b]expand X:\i386\hal.dl_ C:\WINDOWS\system32[/b]

MasteRSnakE
komentarz
komentarz (edytowane)

V-Input 115 V/ 240v

To to?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.