x-kom hosting

Zalałem klawiaturę, co teraz zrobić?

ryra
utworzono
utworzono

Witam :) Wczoraj zalałem klawiature, i wyczytalem ze ja sie wyciaga i wstawia do cieplej wody z jakims tam chemicznym dodatkiem typu ludwik ;) Oczywiscie wyciagnelem ją, ale jak wiadomo jest ona polaczona z laptopem za pomocą tasmy ;) I stąd moje pytanie: Czy jak zanurze tą moją klawiaturke wraz z koncówka która jest przylepiona (wyglada jakby bylo zrobione na gorąco) do klawiatury, to nic sie nie stanie ? Oczywiscie drugą koncówke - ktora podpina sie do lapa, nie zanurzamy ?

Pytania banalne ale wole zapytac ;)

Z góry dzięki. Pozdrawiam ;)

jaskowski
komentarz
komentarz

lepiej przeczysc klawe jakims spirytusem czy czyms.. zamiast kapac :P

Gość
komentarz
komentarz

Klawiatur się nie myje w ten sposób, siedzi się z pędzelkami i patyczkami ze spirytusem i się je czyści - fakt że to zajęcie wymagające cierpliwości, ale efekt jest w 100% bezpieczny i skuteczny.

ryra
komentarz
komentarz

Ale to nie wyciągając klawiszy ?? Bo jesli mam je wyciagac to wiecej strace czasu i polowe z nich popsuje (bo strasznie ciezko się je wyciąga, i mają kruchą budowe ;) )

Na innych forach doradzali zeby ja wykapac :/

[color="#FF0000"]// Nie cytuj całości mojej wypowiedzi zaraz pod nią, to niepraktyczne :).
// EvilKillaruna.[/color]

Gość
komentarz
komentarz

Zależy o jak poważnym zalaniu mowa. Ja bym siedział i wacikami nasączonymi alko przecierał przestrzenie pod klawiszami, tak aby zebrać cały brud i żeby nic się nie kleiło. Jeśli mają kruchą budowę - nie rozbierałbym.

ryra
komentarz
komentarz

No chodzi o to że ona sie nie klei, tylko jak wciskam n to widac "bn" jak wciskm z to "zx" i tam jeszcze 2 klawisze podobnie działają. No to ja jej chyba nie wyczyszcze skoro mam wyczyscic przestrzen pod klawiszem to jedynie sprzężone powietrze tam dojdzie bez rozbierania ;)

Btw: Słusza uwaga z tym cytowaniem ;)

Gość
komentarz
komentarz

Hmmm.. a że się tak zapytam.. a co dokładnie wylałeś?

Zależy jak klawiatura jest zrobiona w Twoim modelu, być może coś się tam skleja w zakresie ścieżek, te są jak wiesz zazwyczaj na płacie folii - z nim konkretnie masz problem.

ryra
komentarz
komentarz

Wylałem pepsi ;)

No nic, spróbuje z tą kąpielą klawiatury bo i tak nic innego mi nie zostało. Dzieki za porady.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.