x-kom hosting

Microsoft Visual c++, brak możliwości otwierania aplikacji

banan44
utworzono
utworzono

Elo, Witam wszystkich

Wiem, że jestem świeżo upieczonym użytkownikiem forum, ale mam pewien problem i chciałbym prosić o pomoc.
Mianowicie jakiś miesiąc temu zrobiłem formata na Xpeku, wydaje mi się że wszystkie sterowniki zainstalowałem poprawnie (istnieje możliwość że o czymś zapomniałem), ale nie działają mi prawie żadne gry, głownie chodzi mi o: Cs, half-life, tibia, gdy je uruchamiam wyskakuje mi okienko MICROSOFT VISUAL C++ RUNTIME LIBLARY Runtime error!
Instalowałem jakieś specjalne dodatki, Visuala 2005, potem 2008, directy i inne pierdoły, ale to nadal nic nie pomaga, bardzo proszę o pomoc, albo o wyjaśnienie w czym problem i co ewentualnie musiałbym w tej sytuacji zrobić (format też nie wchodzi w grę bo od tego czasu już 2 razy robiłem i nadal nic) dodam jeszcze, że oczywiście wcześniej te gry działały bez zarzutu.
Czytałem o tym na różnych forach, ale tam są na ogół problemy dotyczące jednej z gry, aha i proszę nie odpowiadać w stylu przeinstaluj Csa.

Z góry dzięki ;p

Banaszak
komentarz
komentarz (edytowane)

Mam na to prosty sposób. Jakiś tydzień temu miałem to samo. Zrób nowego użytkownika w windowsie :) Musi pomóc. Mnie pomogło.

banan44
komentarz
komentarz

Nic nie pomogło nadal to samo ustrojstwo ;p

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.