x-kom hosting

Nie wyświetla się obraz w pełnej rozdzielczości, Acer Extensa 7630

SpiralSol
utworzono
utworzono

Witam! Mój problem polega na tym że, komputer (acer Extensa 7630) ..... jak to opisać....
Nie mogę używać GG, Skype na całym ekranie, gierki internetowe w pełnej rozdzielczości nie ma opcji zagrać,
nie wspominam już o jakiejkolwiek grze "profesjonalnej",o filmach nie ma mowy, wydaje mi się że aplikacje JAVA,
iTunes gdy zrobiłem listę muzy i przewijam i pojawia się okładka albumu,
winamp (wizualizacji nie uruchamiam), screensaver oprócz czarnego - wszystko to powoduje że komputer chce się wyłączyć.
Wygląda to tak, że słychać najpierw wiatrak jak zaczyna działać na pełnych obrotach, ale jeśli w miarę szybko
wyciągnę zasilanie, popracuje jeszcze tak przez chwilę po czym obroty spadają i mogę wpiąć zasilanie i wraca do normy.
Ale.... Flash 8, CS4, PS7, których używam nie robią takiego problemu choć używam ich na "całym ekranie"
Czy ktoś podpowie mi co się dzieje??

BlackRaven
komentarz
komentarz

Sprawdzałeś temperatury? Być może powodem jest przegrzewanie się procesora.

SpiralSol
komentarz
komentarz

nie sprawdzałem - postaram się to zrobić i piszę jak to wygląda! dziękuję za radę!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.