x-kom hosting

Nowo złożony zestaw nie działa - brak obrazu na monitorze

expower
utworzono
utworzono

Witam! Otóż dzisiaj składałem nowy zestaw komputerowy dla brata. Sprawdziłem czy wszystko było dobrze podpięte. Więc podłączyłem zasilanie i monitor. Komputer włączył się, ale nie było sygnału na monitorze! Nie wiem czy to wina grafiki czy procesora... Sprzęt:
GPU: Zotac Gf 9600 gt 512 mb
CPU: Amd athlon II x250
Ram: OCZ 2x1 gb 1066mhz
Mb: Gigabyte GA-MA770-UD3
Proszę o pomoc!

[color="#FF0000"][b]//zmiana tytułu tematu na konkretny
//BlackRaven[/b][/color]

Sean
komentarz
komentarz

Sam składałeś ten zestaw ? Jaki zasilacz ? Fajnie było by gdybyś posiadał inną kartę pod pci-e tak samo z procesorem pod ten socket byś sprawdził i odrazu wykluczał, tak samo z procesorem :) P.S nazwy można formułować konkretniej :)

expower
komentarz
komentarz

Tak, składałem sam, ale z instrukcją do płyty głównej. Zasilacz Q-Tek 350W (bez komentarza). Innego procesora amd nie mam. Jedynie kartę graficzną radeon 4850.

BlackRaven
komentarz
komentarz

Lepiej szukaj innego zasilacza, bo na tym co masz ja bałbym się w ogóle uruchamiać tego kompa.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.