x-kom hosting

Znaki "$" na ekranie w paskach i ciągłe samoczynne restarty

Arus
utworzono
utworzono

Parametry:

Karta graficzna nvidia 7300
Intel Pentium 4 CPU 3.06 ghz
1,5 gb ram


Witam

Występuje problem z moim komputerem. Otóż, grając sobie w coś tam(chyba WoW), nagle gra się wyłączyła i wyskoczył jakiś błąd w którego treści przeważał znaki typu "$$", "%%", itp... Zdążyłem uchwycić wzrokiem że pulpit jest w jakiś jaskrawych kolorach po czym komputer się wyłączył. Jak odpaliłem znowu, widziałem że ekrany startowe(te czarne tło, pasek windows, itp), są po przecinane kolumnami ze znaków "$". Po pasku windows, odpalanie zatrzymuje się na samym czarnym tle, nie idzie dalej do panelu logowania. Po jakiś 10min, z czarnego tła, zrobiły się jakieś jaskrawe kolory po czym komputer się wyłączył.

Dodam że piszę z trybu awaryjnego, i on chodzi bez zarzutów.

Pozdrawiam

BlackRaven
komentarz
komentarz

Sprawdź kartę graficzną programem ATI Tools - Scan for Artifacts, oraz pamięci na karcie programem Video Memory Stress Test. Sprawdź i podaj temperatury procesora i karty graficznej. Przeinstaluj sterowniki do karty graf.

Arus
komentarz
komentarz

W ati toolsie w ogole nie moge uzyc scanu. Wyskakuje "Error during Direct3D limit"

Oto log z memory:

Changing video mode to 640x480x16...OK
[2009-10-02 21:13:43] Test started for "Główny sterownik ekranu ()"...
Trying 16bpp RGB:565 mode...NOT SUPPORTED (Code: 88760233)
Trying 16bpp RGB:555 mode...NOT SUPPORTED (Code: 88760233)
Trying 16bpp BGR:565 mode...NOT SUPPORTED (Code: 88760233)
Trying 32bpp RGB:888 mode...NOT SUPPORTED (Code: 88760233)
Trying 32bpp BGR:888 mode...NOT SUPPORTED (Code: 88760233)
NO PASS COMPLETED

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.