x-kom hosting

Komputer zacina się przy grach po wymianie płyty głównej

brett8898
utworzono
utworzono

Witam!
Jestem nowy i mam problem z jednym z moich komputerów a mianowicie z : Pentium 4 ,2.80GhZ ,1GB Ram ,GeForce 7600GT
Ostatnio kupiłem i wymieniłem sobie płyte główną bo stara miała mikropęknięcie...
Kiedy zainstalowałem od nowa windowsa to po 1.W czasie instalacji nie dało się usunąć partycji
2.Kiedy zainstalowałem np.taką gre jak Call of Duty 4 albo Warrock to gry lagują nie wiem dlaczego chociaż sterowniki wszystkie do karty i płyty głównej zainstalowałem.
I jestem zmuszony grać na 2 komputerze...I chociaż tamten drugi jest o wiele nowszy bo jest to Core Quad 2x2.80 4GB ramu i Geforce 9500GT to chcciałbym pograć na tym starym bo sie do niego przywiazałem...Minimalne i zalecane wymagania ten komp.stary spełnia a jednak laguje...Ale wczesniej nie lagował do piero po wymianie płyty...

PROSZĘ O POMOC BO NIE JESTEM ZBYT DOBRYM KOMPUTEROWCEM..[size="3[font="Impact"][/font]"][/size]

Gość
komentarz
komentarz

[color="#FF0000"][quote name='Moderator' ]Czy czytałeś regulamin forum? Jeżeli tak to zapewne wiesz że tytuł oraz opis każdego nowego tematu powinien jednoznacznie określać treść wątku? Nie może to być np. „Pomocy”, „Problem” ani też używanie CAPSa w sposób przesadny.

W związku z tym proszę o jak najszybsze poprawienie tytułu tematu. [/quote][/color]

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.