x-kom hosting

Brak dźwięku z głośniczka i obrazu przy uruchamianiu

kebapf
utworzono
utworzono

Witam, przed chwilą zmieniłem no name deera na delte 350 2c. Podłączyłem wszystko, a tu nagle zonk. Wentylatory pracują, a nie ma żadnego dźwięku z głośniczka, a ekran pozostaje tak jakby komputer nie był włączony. Zasilacz działa sprawdzałem na starej konfiguracji. Co to może być? Moje podejrzenia padają na uwalony bios...
Config:

Athlon 3800
Gigabyte GA-M61P-S3 rev 1.0
Ge force 7600GST
Baracuda 310 gb
Karta telewizyjna
Ram: 2x 512 667 2x1 800
DELTA DPS-350PB-2 C
Chłodzenie:
2 wentylatory 1x80mm i 1x 120 z podświetleniem
2x katody
Procek: Frezer 64 PRO
Grafa: Pasyw Accelerlo S2.

piku
komentarz
komentarz

Odłącz zasilacz od komponentów i podłącz jeszcze raz. Możesz też odłączyć całkowicie zasilanie przyciskiem na zasilaczu na kilka- kilkanaście minut.

kebapf
komentarz
komentarz

Czemu zostało przeniesione? Przecież nie jest to 100% zasilacz. Przełączałem, nic dalej to samo. Resetowałem bios. Stało się to wczoraj.

piku
komentarz
komentarz

To w takim razie możesz jeszcze raz złożyć komponenty, chodzi o ładunki elektrostatyczne na sprzęcie - i tak się zdarza. Poza tym podłączając kolejno komponenty możesz dojść co jest nie tak (przyczyn może być naprawdę dużo). Przenoszę przy okazji.

kebapf
komentarz
komentarz (edytowane)

Ok za chwilę to zrobię.
@edit
Wszystko posprawdzane. Teraz procek się grzeje. Jak włożę GPU to momentalnie się wyłącza.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.