x-kom hosting

komputer nie wyświetla obrazu, sprawna karta graficzna

ditko
utworzono
utworzono

witam! historia mojego "komputera" jest dość ciekawa. otóż dostałem zasilacz (jakiś nołnejm), kartę graficzną GF4, płytę główną, procesor AMD 2,2+, dysk segate 40gb, 1gb ramu. płyta główna okazała się uszkodzona, więc kupiłem używaną Gigabyte GA-7VXA na allegro (gość pisał że w 100% sprawna). podłączyłem wszystko i komputer się włączył. po tym ekranie z bootowania pokazał się czarny ekran z migającą kreską na górze, więc uznałem, że trzeba przeinstalować system. wcisnąłem reseta i komputer przestał wyświetlać obraz. sprawdziłem kartę graficzną w innym komputerze - działa. podłączyłem wszystko jeszcze raz - identycznie jak przedtem, najpierw się włączył, a później brak obrazu. jak uruchamiam ponownie to dalej brak obrazu. dodam, że procesor jest leciutko, minimalnie ukruszony na rogu, ale jak się czasem uruchamia, to myślę, że to nie przez to. proszę kogoś doświadczonego o poradę. dodam, że wcześniej na innej płycie głównej cały ten sprzęt działał normalnie.

piku
komentarz
komentarz

Czy komputer wydaje przy uruchomieniu jakieś dźwięki?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.