x-kom hosting

Za każdym uruchomieniem muszę instalować programy od nowa

dandzica
utworzono
utworzono

niedawno miałam instalowanego nowego Windowsa, wszystko niby działało, no ale kiedy wyłączyłam komputer i potem chciaŁAM go znowu właczyc, to nie dosc, że strasznie długo się załączaŁ to potem musIAŁAM większośc programów od nowa instalowac:/ np neta, gadu, winampa..... Wszystko na dysku jest, tyle że wygląda jakby to nigdy instalowane nie było nie wiem co mam robic,denerwuje mnie to ciągłe instalowanie wszystkiego. można to jakoś naprawic, bez następnego wgrywania systemu? liczę na pomoc.

Qniooo
komentarz
komentarz

Możesz porobić skróty programów na pulpicie. Wchodzisz w folder programu, łapiesz plik .exe prawym przyciskiem myszy, przeciągasz na pulpit i upuszczając klikasz "utwórz skrót". Niektóre programy mogą nie działać przez brak wpisu w rejestrze. Tutaj pomoże tylko reinstalacja programu.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.