x-kom hosting

Błędy, blue screeny, restarty komputera podczas instalowania i ściągania

bboyroy
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam jestem nowy na forum lecz mam problem z komputerem. System operacyjny Windows XP Home Edition i teraz tak...
1. Coraz to częściej albo wyskoczy mi jakiś błąd w czasie instalacji np. Gry lub oprogramowania w formie Error ( Chodzi o raporty wysłać lub nie wysyłaj).
2. Nie wiem czy to jest problem z Windows ale świeżo instalowałem Windowsa i komputer zacina mi się na 15 - 30 sek gdy jest (aktualizacja Avasta).
3. Mam znaczne problemy np. przy ściąganiu większego pliku około 1gb. Pojawia mi się niebieski monitor i następuje restart kompa...
4. Jeśli chodzi o podzespoły to mam nowy dysk twardy, 3 kości 256 ddr, Procesor 2200+ Semptrona ustawionego na 1,5Ghz, Karta graficzna GF FX 5500 Asusa 128mb Komputer nie jest pierwszej świeżości ale działał do pewnego momentu poprawnie... Jak macie jeszcze jakies pytanie dotyczące czego co nie wymieniłem.. Post plsss..... Dzięki z góry i pozdrawiam !!

Qniooo
komentarz
komentarz

[color="#FF0000"][quote name='Moderator' ]Czy czytałeś regulamin forum? Jeżeli tak to zapewne wiesz że tytuł oraz opis każdego nowego tematu powinien jednoznacznie określać treść wątku? Nie może to być np. „Pomocy”, „Problem”.

W związku z tym proszę o jak najszybsze poprawienie tytułu tematu. [/quote][/color]

Fr3q
komentarz
komentarz (edytowane)

Spróbuj sformatować dyski twarde , sprawdź czy avast ( nie polecam avasta ) nic nie wykrywa i sprawdź czy nie ma jakiś aktualizacji z "Windows Update". Ewentualnie format komputera. ;)

Qniooo
komentarz
komentarz

Fr3q format format... format nie jest rozwiązaniem, trza poznać przyczynę problemu ;)

Autor wykonaj:
http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=68409
i podaj, co jest napisane.
Podejrzewam uszkodzenie kości pamięci.
Podaj też status S.M.A.R.T. (program HDTune i zakładka "health").

Fr3q
komentarz
komentarz

[b]Qniooo[/b]napisałem Ewentualnie :D

bboyroy
komentarz
komentarz

[quote name='Fr3q' date='27 wrzesień 2009 - 19:09 ' timestamp='1254074968' post='869385']
Spróbuj sformatować dyski twarde , sprawdź czy avast ( nie polecam avasta ) nic nie wykrywa i sprawdź czy nie ma jakiś aktualizacji z "Windows Update". Ewentualnie format komputera. ;)
[/quote]

Dysk jest świeżo sformatowany... A jeśli chodzi o Avasta to nie jest pierwszy raz zainstalowany... :/A aktualizacje chodzi np. o Service Pack ?? czy cos innego ? bo nie jestem aż taki dobry (w kompach) trochę czytałem ale nie aż tyle...


Qniooo jeśli chodzi o niebieskie obrazki to z tego co wiem to mogą być chyba różne i mi co chcwilkę się różne pojawiają !! :/ sam nie wiem... Wkurzy mnie to z dachu go upuszczę...

Qniooo
komentarz
komentarz

Przetestuj pamięć. Tu masz wskazówki:
http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=13863
[quote]Podaj też status S.M.A.R.T. (program HDTune i zakładka "health"). [/quote]
Wykonaj

[color="#FF0000"]I popraw w końcu ten temat.[/color]

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.