x-kom hosting

Problem po instalacji Windowsa na dysku D

RERE
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, wczoraj chciałem zainstalować Windows XP SP3. No to więc włożyłem płytkę i restartowałem kompa, rozpoczęła się instalacja Windowsa, i wybrałem że na dysk D ma mi zainstalować Windowsa. To sformatowałem dysk D. Restartował się komp i od tego czasu ani rusz. Gdy włącza się komputer to normalnie się ładuje, i wyskakuje takie czarne okienko i w lewym górnym rogu pisze:

Boot.ini
Rozruch z C:\windows

I włącza się ta flaga z Windowsem i te klocki co się ładują po załadowaniu się tych klocków restartuje się komp. I tak w kółko, w BIOSIE mam ustawione tak jak powinno być i nic! Próbowałem wszystkiego! I nie mogę rozpocząć ponownej instalacji Windowsa, bo tamtą przerwałem.

Windowsa mam pirackiego na płytce.

Da się to naprawić.?

RERE
komentarz
komentarz

Poprawione.

rokko
komentarz
komentarz

[quote]w lewym górnym rogu pisze:

Boot.ini
Rozruch z C:\windows[/quote]
Trzeba powiedzieć bootloaderowi z której partycji ma bootować system. Najłatwiej naprawić to pod konsolą odzyskiwania.

RERE
komentarz
komentarz

No ale powiedz jak to zrobić. Dokładniej powiedz.

rokko
komentarz
komentarz

[quote]Windowsa mam pirackiego na płytce.[/quote]
Nie wiem czy system Masz legalny dlatego dałem tylko podpowiedź a nie rozwiązanie, resztę doczytaj w Google, a nie chce ostrzeżenia dostać za to że pomagam innym jak to miało miejsce kilka razy na innym forum, bo już za dużo w życiu ich dostałem i mi się to przejadło.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.