x-kom hosting

Nie można opróżninić kosza, czy usunąć WINNT

Drughi
utworzono
utworzono (edytowane)

Mam problem z usuwaniem plików. Po usunięciu plik znajduje się w koszu, po opróżnieniu go plik staje się niewidoczny, ale nadal zajmuje miejsce na dysku. Ponowna próba opróżnienia ,,pustego" kosza kończy się komunikatem: czy usunąć WINNT. Gdy próbuję go usunąć pokazuje się:[attachment=7913:bez tytułu.bmp]
Niedawno przeinstalowałem system ale problem pozostał
Dane, które mogą być przydatne: Windows XP SP2, system plików NTFS
A przy okazji co zrobić aby system pytał o miejsce zapisania pliku ściąganego z internetu bo po reinstalce automatycznie zapisuje w Moich Dokumentach
Z góry wielkie dzięki za każdą pomoc

Psycholandia
komentarz
komentarz

W trybie awaryjnym też nie da się opróżnić kosza?

Drughi
komentarz
komentarz

[quote name='Andziorka' date='26 wrzesień 2009 - 22:53 ' timestamp='1254001982' post='868804']
W trybie awaryjnym też nie da się opróżnić kosza?
[/quote]
Nie próbowałem ale tu nie chodzi o to żeby plik zniknął (bo znika po powtórnym włączeniu komputera), ale żeby znikał w czasie normalnego działania

Gość
komentarz
komentarz

A próbowałeś CCleanerem ?? Zainstaluj CC ,po instalacji go kliknij na Kosz prawym przyciskiem myszy i "Uruchom CCleanera"

Drughi
komentarz
komentarz

[quote name='KrakoO' date='27 wrzesień 2009 - 07:10 ' timestamp='1254031834' post='868839']
A próbowałeś CCleanerem ?? Zainstaluj CC ,po instalacji go kliknij na Kosz prawym przyciskiem myszy i "Uruchom CCleanera"
[/quote]
Spróbowałem ale nic to nie daje. CCleaner analizuje ale nie uruchamia się. Gdy usuwałem za pomocom kosza plik wizualnie znikał ale zostawał fizycznie, a w przypadku CCleanera jest on widoczny w koszu.

CCleanerem udało się ale dopiero gdy ponownie włączyłem kompa i za jego pomocą usunąłem plik. Wielkie dzięki!!!!
No i jeszcze jeśliby można to bardzo prosiłbym o odpowiedź na drugie moje pytanko, którego chyba nikt wcześniej nie zauważył ;) ,,A przy okazji co zrobić aby system pytał o miejsce zapisania pliku ściąganego z internetu bo po reinstalce automatycznie zapisuje w Moich Dokumentach"

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.