x-kom hosting

Interent i pad Playstation 3

Thief27
utworzono
utworzono (edytowane)

Niedługa zamierzam kupić sobie tą konsole ale mam pytanie dotyczące internetu w niej.Z tego co wiem ta konsola posiada wejście usb.Czy jeżeli podłącze pod usb modem Huawei E169 to będzie bezproblemowa chodził mi internet.Proszę o poradę w tej sprawie.Mam jeszcze pytanie odnośnie pada czy do playstation 3 można podłączyć pada z playstation 2.
I czy chodziłby pad usb z którego korzystam na PC

Superyaa
komentarz
komentarz

Modem na USB wymaga sterowników, na PS3 takowych nie ma. Możesz bezproblemowo podłączyć konsolę kablem ethernet.
Co do padów - po co ci je podłączać? W zestawie dostajesz bezprzewodowego dualshocka...

Thief27
komentarz
komentarz

Owszem dostaje ale 2 pad się przyda do takich gier jak fifa.A zawsze zostaje trochę więcej pieniędzy w portfelu.

adasko887
komentarz
komentarz

A jakby się wgrało Linuxa i podłączyło modem, wgrało sterowniki to by działało? Pytanie czysto z ciekawości. :)

Superyaa
komentarz
komentarz

Tak, tylko nasuwa się pytanie, czy takowe sterowniki istnieją. Mogę się mylić, ale powinno śmigać.

adasko887
komentarz
komentarz

Istnieją. ;) Zawsze z modemem dostaje się płytę ze sterownikami i oprogramowaniem. :)

NowakoV
komentarz
komentarz

Ale nie na linuxa...Sterowniki na płytkach są w 99% microsoft only. Zawsze można szukać w necie, ale jest z tym kupa roboty. Dużo prościej po prostu podpiąć się rj45.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.