x-kom hosting

PC NA Xbox360 :}

Ziomal1997
utworzono
utworzono (edytowane)

Dobra a więc tak mój sprzęt : msi p35 [było p45 ale sprzedawca doradził p35] neo combo grafa gainward ENgeforce9800gtx[wiem że to niewypał] ram 2 x 2 gb ddr2 800 . Ok teraz mój plan mam zamiar sprzęgnąć peceta z telewizorem [nie wiem jak to zrobić] no i oczywiście kupić joya xbox360 go dużżżżo gier typy fps jest z nim zgodny . Co myślicie na ten temat ??? No i jak grafe do tv ...


Zapomniałem procek- Intel [amd to szajs] Core 2 Quad 2,4 gh

Qniooo
komentarz
komentarz

Grafę pod TV kabelkiem HDMI.
Nie podałeś jakiego masz procka, ale i tak w FullHD z jakością grafiki z X360 sobie raczej nie pograsz...

qnick
komentarz
komentarz

Zależy jaki masz telewizor. Jeżeli to jest FullHD, to od razu ci mówię że w nowe gry nie pograsz. Jeżeli telewizor ma wejście HDMI to kupujesz kabel DVI->HDMI, jeżeli nie ma to przez TV-out

Ziomal1997
komentarz
komentarz (edytowane)

No tak tv nie ma hdmi... Na grafie tylko mam coś podobnego do s video i przejściówkę [była w zestawie] z tego niby s video do kabla component. A tak przy okazji dlaczego xbox jest DUŻO tańszy od kompa tej klasy ??? a na kompie jak gramy w tej samej "jakości " to będą lagi graficzne

[quote name='Qniooo' date='25 wrzesień 2009 - 12:06 ' timestamp='1253873189' post='867648']
Nie podałeś jakiego masz procka
[/quote]
Przecież podałem ... intel core 2 quad 2,4

Ale skoro np. wymagająca gra crysis sunnie mi na max ... to czemu nie da rady na tv ?

Qniooo
komentarz
komentarz

Jak pisałem posta nie zdążyłeś jeszcze dopisać ;).
Crysis sunie Ci na max... ale w jakiej rozdzielczości? Bo nie ma opcji, żeby w 1920x1280 było płynnie, chyba, że lubisz pokaz slajdów :E.

qnick
komentarz
komentarz

Wątpię żeby Crysis chodził ci na max w fullHD i AAx16. Zobacz czy w TV nie masz wejścia S-video lub component, wtedy będziesz mógł połączyć kartę bezpośrednio z TV. Jeżeli nie ma to dokupujesz przejściówkę z S-video na chinch i podłączasz do żółtego gniazda w TV.

Ziomal1997
komentarz
komentarz (edytowane)

mi daje na 1024 $1200 czy coś w tym stylu . A w tv mam euro więc trzeba przejście co nie ??


Ale czy jak podłącze do tv to jest taka opcja że będzie bardziej cięło ?

Qniooo
komentarz
komentarz

[quote]A w tv mam euro więc trzeba przejście co nie ??[/quote]
Potrzebujesz taki kabelek:
http://allegro.pl/item752113075_kabel_s_video_audio_5_m_scart_polecam.html
Ten jest tylko przykładem, nie kupuj za tanich i za długich, bo jakość obrazu będzie podła.
[quote]Ale czy jak podłącze do tv to jest taka opcja że będzie bardziej cięło ? [/quote]
Samo podpięcie kompa do TV nie spowoduje, że gry się będą ścinały.

Ziomal1997
komentarz
komentarz

Wiem że gry będą ogólnie gorzej wyglądały bo mamy większyyyy monitor ale dlaczego xbox360 kosztuje 1000 zeta a gry są po prostu zaj... ładne :(? A komp jest droższy ;) dużo więc powinien mieć większą moc obliczeniową . :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.