x-kom hosting

Przy włączaniu monitora występuje pisk

Maksiu002
utworzono
utworzono

Witam, dziś z rana chciałem włączyć komputer. Wszystko ładnie, ale wyskoczyło, że mam odłączoną klawiaturę, podłączyłem ją i wcisnąłem F1 ( Continue ). I nagle zgasł monitor. Normalnie pali się lampeczka, na początku wyświetla się stan wstrzymiania. Ale po chwili lampka robi się żółta i nic, nic nie widać. Komputer chodzi normalnie oprócz tego, że podczas włączania, na początku słychać dźwięk "piiiiiiii" i nie widać nic, żadnych napisów. Sprawdzałem czy komp chodzi i odłączyłem klawiature i kiedy przerwało się uruchamianie wcisnąłem F1 ( Continue ) i normalnie komp zadziałał... Niewiem oco chodzi, proszę o pomoc.

BlackRaven
komentarz
komentarz

[quote][b][color="#FF0000"]3) W treści posta autor powinien przedstawić konfigurację swojego komputera, a także dokładnie opisać problem i warunki w jakich on występuje.[/color][/b][/quote]

Maksiu002
komentarz
komentarz (edytowane)

FLATRON L1511S
LG


Nic pozatym niewiem, nieznam się...


Może ktoś pomóc ? Proszę...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.