x-kom hosting

Komputer się zawiesza co chwilę

ufosi
utworzono
utworzono

Witam,

Mam problem z komputerem, otóż co chwilę co bym nie robił, komputer się zawiesza - nie reaguje ani myszka ani klawiatura, CAPS LOCK itp. nie da się włączyć/wyłączyć.
Nie reaguje tylko na klawiaturę i myszkę, ponieważ jak gram np. w CSa i komputer się zawiesi, to widzę jak ludzie chodzą, jak mi się zatnie na mówieniu do innych graczy, to mogę normalnie z nimi rozmawiać, widzę wszystko na bieżąco tak jakbym nadal grał i nadal gram, tylko mi myszka i klawa nie reaguje. Zawiesi się w ten sposób kilka razy na kilka sekund, a potem się zawiesza całkowicie i nic nie pomaga, tylko restart komputera. Co może być tego przyczyną?

Kris220
komentarz
komentarz (edytowane)

Moze byc kilka przyczyn. Jaki masz zasilacz? Moze ci sie takze przegrzewac procesor, moze byc zakurzony zestaw chlodzacy procesor.

Psycholandia
komentarz
komentarz

Daj loga z OTL: http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=104338
Wykonaj optymalizację: http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=17478

  • 2 tygodnie później...
ufosi
komentarz
komentarz

Daje loga z OTL.
Przez jakiś czas było OK, teraz problem się nasilił i występuje co parę sekund, klawę już zmieniłem, nic nie pomogło, musi to być wina systemu, zawiesza się i myszka i klawa, raz się zawiesi i odwiesi, a raz tylko restart ratuje...

  • 2 miesiące później...
ufosi
komentarz
komentarz

Problem na jakiś czas ustał, ostatnio zaczęło się to robić od nowa, więc zrobiłem formata, po formacie dalej to samo się dzieję. Dyski przeskanowałem NODem, wykrył 3 wirusy, usunął je. Jaka może być przyczyna tego problemu?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.