x-kom hosting

[Rozwiazany]problem ze skrotem

LORD
utworzono
utworzono

witam wszystkich mam takie nietypowe pytanie gdyz mam windowsa me i jak tylko wpisuje kombinacje przyciskow alt+s to nie wyskakuje mi litera ś tylko otwiera sie okno moje dokumenty wszystkie inne polskie literki dzialaja bez problemu prosze o rade jak to zwalczyc gdyz jest to bardzo denerwujace dziekuje i pozdrawiam

Lucider
komentarz
komentarz

Spróbuj zmienić skrót w menu Narzędzia/Opcje, zakładka Ogólne

Możesz też wcisnąć CAPS-LOCK i SHIFT-ALT-S ;)

LORD
komentarz
komentarz

a jak to nie pomaga?????? :/

Gość
komentarz
komentarz

Wciskasz s z prawym altem?

LORD
komentarz
komentarz

tak prawym altem i ciagle wyskakuje okno z mojmi dokumentami

Popek
komentarz
komentarz

LORD kliknij prawym przyciskiem myszy na moje dokumenty, pozniej jest tam "klawisz skrótu" i usun to :)

tazman
komentarz
komentarz

Po wciśnięciu kombinacji klawiszy Alt + L,X... nie otrzymujemy polskich znaków (ł,ź...)

Brak małego ł

Wszystko to zasługa skrótu klawiszowego "przywłaszczonego" przez sterownik karty graficznej Intela.

Aby problem rozwiązać należy:

a) wyłączyć funkcję skrótów klawiszowych w ustawieniach sterownika (Graphics Properties Hot Keys Disable)

B) ściągnąć uaktualnienie wydane przez producenta dla użytkowników z Polski

Download

Jest to plik rejestru, więc należy go z nim scalić.

Plik pozwala jednocześnie korzystać z dobrodziejstw hotkeys i używania polskich znaków.

Brak małego ć

Winowajcą tym razem jest sterownik karty graficznej ATI.

Rozwiązanie:

Co prawda w panelu ATI/Catalyst Control Center w zakładce Hotkeys można odznaczyć "LaunchDashboard" jednak po ponownym uruchomieniu systemu problem powraca.

W tym wypadku jedynym skutecznym wyjściem jest odinstalowanie CCC przez Dodaj lub usuń programy.

W nowszej wersji ten bug poprawiono

Brak wielkich liter: Ł Ć Ź

Prawdopodobnie zainstalowany został program WinDVD

Brak małego ą

Prawdopodobnie zainstalowany został program TweakRAM

Brak polskich znaków w Internet Explorer

Winowajcą w tym przypadku wydaje się być Google Toolbar, sugerowałbym go odinstalować i zaopatrzyć się w jego najnowszą wersję.

Brak małego ó

Proszę sprawdzić czy nie jest zainstalowany program TuneUp, a konkretniej moduł odpowiedzialny za optymalizację RAMu. W opcjach skrótów klawiaturowych (hotkeys) jest możliwe wyłączenie tego skrótu.

Brak małego ś

Prawdopodobnie zainstalowany został program PS Tray Factory, proszę sprawdzić czy ta kombinacja klawiszy nie została przypisana do określonej akcji bądź programu.

LORD
komentarz
komentarz

a jak nadal po kombinacji klawiszy alt+s wyskakuja moje dokumenty jak je wylaczyc?? :|

Popek
komentarz
komentarz
LORD kliknij prawym przyciskiem myszy na moje dokumenty, pozniej jest tam "klawisz skrótu" i usun to :)

Stosowałeś sie do mojego postu?

Przemek
komentarz
komentarz
Cytat:

LORD kliknij prawym przyciskiem myszy na moje dokumenty, pozniej jest tam "klawisz skrótu" i usun to :)

Stosowałeś sie do mojego postu?

Tu nie o to chodzi.

LORD
komentarz
komentarz

tak dziekuje wszystko dziala pozdrawiam

Popek
komentarz
komentarz

Ale co sie z tym stało, możesz nam powiedzieć? :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.