x-kom hosting

Niemożność uruchomienia, ciągłe resetowanie i zawieszanie

tuxigirl
utworzono
utworzono

[attachment=7869:1.JPG]Witam,

Mam nadzieję że mi pomożecie. Poniżej dołaczyłam screen z parametrami mojego kompa. Nie wiem jak opisać co się z nim dzieje ponieważ występują różne sytuacje:
- przy próbie uruchomienia dochodzi do biosu i zaczyna od nowa uruchamiać
- uruchomi się i po sekundzie zawiesi
- uruchomi się, działa przez parę minut i zawiesza się (oby nie zrobił tak teraz gdy piszę ten post) - z tym że np gdy w tym momencie był właczony tv, to dzwięk słychać normalnie, jednak komp na nic nie reaguje nawet na ctrl+alt+delate
- próbuje się uruchomić i słychać że dysk chodzi, chłodzenie działa (widzę bo jest otwarty) ale monitor przechodzi w tryb uśpienia i komputer na nic nie reaguje.

No to są chyba wszystkie przypadki jakie się mu zdarzają. Bo raz na jakieś 20 odpaleń zaczyna działać normalnie, i pracuje cały dzień.

Proszę powiedzcie mi co z nim jest nie tak, myslałam że to wina karty graficznej. Wczesniejsza miałam Nvidia GeForce2 mx400 64mb.

kajzer
komentarz
komentarz

dopisz jeszcze jaki masz zasilacz (firma, model, moc).

tuxigirl
komentarz
komentarz

[quote name='kajzer' date='22 wrzesień 2009 - 11:10 ' timestamp='1253614217' post='865932']
dopisz jeszcze jaki masz zasilacz (firma, model, moc).
[/quote]

model [b]mgb 300atx[/b] firma to chyba megabajt. a parametry widać na zdjęciu, poniważ nie znam się co jest istotne

gaja95
komentarz
komentarz

[quote name='tuxigirl' date='22 wrzesień 2009 - 12:27 ' timestamp='1253615233' post='865936']
model [b]mgb 300atx[/b] firma to chyba megabajt. a parametry widać na zdjęciu, poniważ nie znam się co jest istotne
[/quote]
Witam !!
Kupiłem komputer ale nie było w nim ram i postanowiłem przełożyć dysk twardy do drugiego kompa i zainstalowałem win XP lecz gdy kupiłem już ram i go włożyłem i podłączyłem dysk komputer uruchomił się i pokazał się obrazek płyty głównej i zaczął się lądować ale nie Windows są tam opcje f1 bios f12 bot i później już czarno nic się nie dzieje bezczynność.
W serwisie powiedzieli mi że nie wolno instalować Windows na innym kompie tylko tam gdzie będzie chodził próbowałem instalować go z płytki ale się nie botuje a napędy as dobre i dałem cd-ROM na 1 miejsce
proszę o pomoc
Z góry dziękuje!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.