x-kom hosting

System nie chce się włączyć, Vista, formatowanie nie pomaga

Disc0nnect
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam!

Otóż, moj problem jest nastepujacy, posiadam system operacyjny viste 32 bitowa, ktora niechce sie wlaczas po ladowaniu sie paska systemu. Wiem czym to jest spowodowane, wszystkie wersje sterownikow ze strony producenta mojej karty graficznej(Geforce 8400 GS) to powoduje. Niestety niewiem co zrobić, bez zainstalowanych sterownikow ciezko jest cos robic ;< I tu moja prosba, moglibyscie cos wymyslec ? Format nie wchodzi w gre gdyż robilem go juz pare razy i nie poamaga ;< Mam nadzieje ze cos wymyslicice. Sterowiki do plyty glownej zainstalowane.

Moj komputer, karta graficzna GeForce 8400GS, plyta glowna Asus P5VD2-VM/s

Pozdrawiam.


@


Mam jeszcze jedno pytanie, czy ewentualna zmiana systemu operacyjnego na windows xp pomoze ?

rokko
komentarz
komentarz

[quote]ktora niechce sie wlaczas po ladowaniu sie paska systemu.[/quote]
Jak sytuacja wygląda po wybraniu trybu awaryjnego? Możesz uruchomić system? Jeżeli tak to da się uratować system.

Disc0nnect
komentarz
komentarz

Tryb awaryjny działa, i normalny też tyle ze bez sterownikow (nie chcialem ich instalowac), dzialaja tylko te najstarsze z 2006/7 roku, przy ktorych mam komunikat "Sterownik ekranu nvlddmkm.exe przestal dzialac ale odzyskal sprawnosc" Teraz jestem na normalnym trybie i wszystko smiga tyle ze sterowniki do karty graficznej nie sa zainstalowane, wiem ze komputer sie nie wlaczy i niewiem co robic ;< Bez sterwnikow nic niebede mogl wlaczyc, zadnych gier itp.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.