x-kom hosting

[Rozwiązany]brak możliwości manualnego wyłączenia laptopa

naekana
utworzono
utworzono

W czasie pracy system się zawiesił, nie było możliwe zakończenie zadań przez Menadżera Zadań - po wciśnięciu ctrl+alt+delete nie wyświetlało się okienko. Komp nie reagował również na start>>wyłącz komputer, ani na wyłączenie manualne. Po godzinie ( ! ) pojawił się ekran wylogowywanie, a później zamykanie systemu. Laptop wyłączył się dopiero po rozładowaniu baterii.

W związku z tym wklejam logi i proszę o ich sprawdzenie...ze specjalną dedykacją dla CatchMe ;)

HIJACKTHIS

SILENT RUNNERS

COMBOFIX

CatchMe
komentarz
komentarz

Znasz ten program?

mxClock" = "C:DOCUME~1ENTRANCEUSTAWI~1TempRar$EX00.750maydesign mxClockmxClock.exe" [file not found]

To jest dziwne:

C:WINDOWSsystem32Pokaľ kanay.scf

- Zobacz czy na dysku masz takie "cuś".

Koniecznie wklej logi z Gmer`a (z 2 opcji).

ps. dziękuje za dedykacje. :lol:

naekana
komentarz
komentarz
mxClock" = "C:DOCUME~1ENTRANCEUSTAWI~1TempRar$EX00.750maydesign mxClockmxClock.exe" [file not found]

To jest aplikacja tworząca na pulpicie zegar analogowy. Miałam ją jakiś czas, a potem usunęłam ( za pomocą apletu: dodaj/usuń programy).

C:WINDOWSsystem32Pokaľ kanaˆy.scf

Przeszukałam system, łącznie z plikami ukrytymi - takiego pliku nie ma :niewiedza:

Załączam log GMER

Pozdr. ;)

CatchMe
komentarz
komentarz

Gmer też czysty. Wklej jeszcze raz CF. :)

naekana
komentarz
komentarz

Tak jest! :cool:

COMBOFIX

CatchMe
komentarz
komentarz

Log urwany

naekana
komentarz
komentarz

Log jest urwany, bo mam chyba problem z CF:

Po uruchomieniu program od razu przechodzi do skanowania i staje mniej więcej na tej operacji

6904af15ba7ca6bcm.jpg

Plik C:ComboFix.txt wygląda tak

5abdc38b09f6fc08m.jpg

Jedyny plik tekstowy znajduje się w katalogu C:ComboFixComboFix.txt i ten log wklejałam na forum

1566e05c7e4e43d0m.jpg

CatchMe
komentarz
komentarz

W taki razie daj mi log z DSS.

naekana
komentarz
komentarz

Proszę bardzo ;)DSS

Wiesz może czemu CF nie chce działać poprawnie?

CatchMe
komentarz
komentarz

Log czysty. A ComboFix ma czasami takie odłamy :)

naekana
komentarz
komentarz

Czyli, że żaden wirus nie miesza mi w kompie...Chyba za wiele od niego wymagam, dlatego się w końcu zbuntował i porządnie zawiesił ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.