x-kom hosting

Próbuję przywracania systemu, ale brak reakcji, Lenovo, Vista HP

barthez902
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Mam problem z laptopem. Mianowicie mam Lenovo Y530 i na nim oczywiście Viste HP. Zainstalowałem dziś Pro Streeta ale nie chciał mi chodzić. Pomysłałem, że to może jest wina SP2. Niewiele myśląc przywróciłem system do momentu, kiedy nie miałem SP2 zainstalowanej. Jednak później chciałem wrócić spowrotem do punktu przywracania z dnia dzisiejszego lecz nic się nie dzieje. Za każdym razem, gdy wybieram przywracanie do dzisiejszego dnia proces się robi ale na koniec i tak się nic nie zmienia. Co mam zrobić, aby wrócić do ustawień komputera z dnia dzisiejszego?? Bardzo proszę o pomoc.
Próbowałem przywracać z różnych punktów ale za każdym razem pojawia się taki komunikat: Przywracanie systemu nie zostało ukończone pomyślnie. Pliki i ustawienia systemowe komputera nie zostały zmienione. Wystąpił nieokreślony błąd podczas przywracania systemu. Jeszcze raz proszę o pomoc.

ludziska poratujcie mnie;(:(:(

BlackRaven
komentarz
komentarz

Przywracanie systemu często zawodzi, jeśli gra nie chce działać, to raczej nie jest wina Service Packa, prędzej sterowników, bądź złej instalacji. Zainstaluj grę jeszcze raz, przeinstaluj sterowniki karty graficznej, podaj dokładnie jaki błąd wywala gra.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.