x-kom hosting

Ps2 kilka pytan

koxus
utworzono
utworzono

Witam mam kilka pytań dotyczących ps2
1.na jakim TV najlepeij grac na ps2? grając na około 50" w GoW II grafa była lekko rozmazana
2.jakie gry na ps2 polecacie?
3. moje ps2 wygląda tak: http://www.tradebit.com/usr/1site2c/pub/9001/ps2-repair.jpg czym różni się od slim?(oprócz wagi i wielkości)

Gość
komentarz
komentarz

1.Telewizor myślę ze jakiś 21 cali był by dobry a raczej optymalny :)
2.Gran turismo 4, Tekken 5, Resident evil 4, Silent hill wszystkie części, Pro evolution soccer, good of war
3.Twoje ps2 różni się tym ze: posiada tackę i jest bardziej awaryjne,ma słabsze chłodzenie,jest głośniejsze, w przypadku wymiany lasera jest to droższy wydatek bodajże ponad 50zł droższy niż laser do slim.

koxus
komentarz
komentarz

dzięki za odpowiedz napewno się przyda :)

NowakoV
komentarz
komentarz

Na ps2 najlepiej grać na tv crt. I może być większy nić 21" :D

koxus
komentarz
komentarz (edytowane)

Mam jeszcze 2 pytania
1. do czego jest potrzebny dysk twardy w PS2?
2.co daje "przerobienie" konsoli?

NowakoV
komentarz
komentarz

1. Nie chcę cię wprowadzić w błąd, ale wydaję mi się, że ps2 nie ma dysku twardego. Ma tylko karty pamięci do zapisywania stanów gier. (Niech ktoś to potwierdzi z tym dyskiem)
2. Przerobienie konsoli pozwala na odtwarzanie pirackich kopii gier, czego na forum nie popieramy, więc następne pytania apropo przeróbki będą skutkowały warnem :)

koxus
komentarz
komentarz

[quote]2. Przerobienie konsoli pozwala na odtwarzanie pirackich kopii gier, czego na forum nie popieramy, więc następne pytania apropo przeróbki będą skutkowały warnem [/quote]
Ja piractwa nie popieram choc sam nie mówie że nigdy nie piraciłem. A jeśli moja konsola jest z USA i odtwarza gry w formacie(to chyba format?) PAL to jest przerobiona?

Lee93
komentarz
komentarz

Dysk twardy można podłączyć do konsoli.
Mój brat miał też FAT i widziałem że miał podłączoną. A na dysk możesz wrzucić np gry i odtwarzać je bez wkładania płyt ;)

koxus
komentarz
komentarz

[quote]Mój brat miał też FAT i widziałem że miał podłączoną. A na dysk możesz wrzucić np gry i odtwarzać je bez wkładania płyt[/quote]
ps2 czyta każdy dysk? bez względu na model i pojemnośc?
ile srednio zajmuje 1 gra?

Qniooo
komentarz
komentarz

[quote]A jeśli moja konsola jest z USA i odtwarza gry w formacie(to chyba format?) PAL to jest przerobiona? [/quote]
O ile się nie mylę wersje PS2 z U.S.A. obsługują tylko NTSC. Jeżeli Twoja pracuje w PAL, na pewno została przerobiona.

Lee93
komentarz
komentarz

[quote name='koxus' date='24 wrzesień 2009 - 20:53 ' timestamp='1253818392' post='867448']
ps2 czyta każdy dysk? bez względu na model i pojemnośc?
ile srednio zajmuje 1 gra?
[/quote]

Myślę że wszystkie czyta, ale nie jestem w 100% pewny.
To zależy jaka to gra, ale około 4 gb czyli jedna płyta DVD.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.