x-kom hosting

Brak reakcji monitora, wcześniej paski na ekranie na zielonym tle

Phantomix
utworzono
utworzono (edytowane)

Wczoraj wieczorem przy graniu (w L2) użyłem kombinacji ALT+TAB by włączyć WINAMPA. Po załączeniu się odtwarzacza ponownie użyłem szybkiego przejścia do gry i wyskoczyły mi paski na monitorze jak w starych filmach + na zielonym (najprawdopodobniej)tle informacja której nie dało się przeczytać, iż obraz zaczynał skakać. Po zresetowaniu komputera monitor się nie włącza jakby nie wykrywał karty graficznej. Kiedyś oddałem kompa do naprawy i wyniosło mnie to ok. 200zl ale teraz za bardzo nie stać mnie na taki wydatek cóż mogę zrobić ?

[color="#8B0000"]Z góry dziękuje za odpowiedzi.[/color]

Alron
komentarz
komentarz

Sprawdź, czy karta graficzna Ci się nie zjarała. Jakby jakiś bezpiecznik się przepalił, czy cuś, to wydatek i tak Cię czeka. Możliwe też, że jakiś kabelek się przepalił, ale raczej nie sądzę. Monitor się ogółem włącza? Zapala się dioda, przy wciśnięciu włącznika? Jeżeli monitor się nie włącza w ogóle, to znaczy, że czeka Cię jeszcze gorszy wydatek. :-) Jeszcze takie pytanie - Czy komputer wydaje jakieś piski/piknięcia przy włączaniu?

Phantomix
komentarz
komentarz

Żadnych pisków niedawno spaliła mi się karta ale miałem zintegrowana na płycie główna 2 ale właśnie ta mi się teraz skopciła i nie wiem czasem czy cala płyta do wymiany... czy wystarczy dokupić grafe czy jak albo BIOS. Coż ,a co do monitora to działa ładnie bo sprawdzałem.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.