x-kom hosting

Filmy wyświetlają się jak pokaz slajdów, Windows XP

Alron
utworzono
utworzono

To nie tyle awaria, co drobne utrudnienie z użytkowaniu komputera. Mój nowy komputer uległ awarii i jestem zmuszony chwilowo korzystać z komputera o specyfikacjach:
500Mhz, Pentium
192MB RAMu
nVidia GeForce4 MX460
Windows XP (tak, jestem masochistą i zainstalowałem na tym sprzęcie XP. Nie miałem oryginalnego 98, więc muszę to jakoś przeboleć)
Sprawa wygląda tak:
Filmiki w grach działają w miarę dobrze, nie mogę narzekać. Jednak, jeżeli te same filmiki włączę w jakimkolwiek programie (Winamp, JetAudio, Windows Media Player), to jest to istny pokaz slajdów, gdzie jeden slajd pojawia się co 15 sekund (14 z czymś). O filmikach w internecie nie będę nawet się odzywał, bo w tych pokazuje się pierwszy obraz z filmu i trwa przez całą resztę. Muzyka oczywiście też nie jest idealna, ale działa bez większych problemów. Teraz pytanie: Czy na takim sprzęcie nie powinny filmy działać? Wiem, że jest to trochę przedpotopowe, ale i tak już filmy powinny się odtwarzać.

Gość
komentarz
komentarz

Jakie mobo?

Alron
komentarz
komentarz

Nazwa płyty głównej Jetway 993AN/AS
ID płyty głównej 03/22/2000-693-596-ITE86-2A6LGJ1HC-00
Ściągnięte z everestu.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.