x-kom hosting

Zawieszanie się komputera podczas gier i zła grafika

doppleganger
utworzono
utworzono

Witajcie.
Dzisiaj rano gram sobie w ulubione MMORPG i nagle cały obraz zamigotał, padły wszystkie tekstury. Obraz zrobił się czarny z widocznymi tylko postaciami z gry, po czym komp się zawiesił. Teraz w Windowsie wszytsko chodzi bez zacięcia, ale jak tylko probuje uruchomić jakąś grę - od Dead Space'a, przez CS:SOurce, po starą platformówkę 2D Brave Dwarves... zaczyna się dziać to samo. Obraz dziwnie miga, coś jak artefakty na ekranie, po chwili takiego migania o ile nie uda mi się wyjść z aplikacji, cały system się zawiesza. Jeśli jakoś po omacku wyję z gry do systemu, Windows (XP 32) działa poprawnie. Dodam, że nie zauważyłem oistatnio żadnych niepokojących oznak padania zasilacza czy innego podzespołu. Procesor jest podkręcony, jednak nie powinno to mieć wpływu na problem; chłodzenie - mimo iż jest to tylko wiatrak - nie daje skoczyć temperaturze CPU powyżej 40 stopni.
Proszę poradźcie cuś!
Sprzęt to:
AMD 5600+ (3.2 Mhz po OC)
M2N32 SLI Deluxe
BFG 8800 GT 512
OCZ 2 x 1 GB
Enermax Liberty 500W
Mysz i Klaw. na USB
Dysk twardy x2
Mam na stałe podłączony tv do kompa na drugim slocie w karcie graficznej, ale jak do tej pory nic nie szwankowało...

Pomocy!!!!

Alron
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote]AMD 5600+ (3.2 Mhz po OC)[/quote]
[b]Ghz[/b](chyba, że jesteś prawdziwym hardcorem)
Problem jest ciekawy. Możliwe, że coś Ci się w Windowsie w sterownikach grafiki popsuło. Spróbuj przywrócić, lub zaktualizować je. Jeżeli nie to, to nie mam najbladszego pojęcia.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.