x-kom hosting

Gdy próbuję uruchomić komputera, słyszę warczenie

Paul3x
utworzono
utworzono

Jestem w trakcie kupowania nowego zestawu, ale chcę naprawić swój stary komp.
Jeszcze do piątku chodził, potem się wyłączył i próbował się włączyć, ale się nie udało, oczyściłem go z kurzu dokładnie i troszke pochodził z 2 godziny, potem znowu się wyłączył, a na kompie miałem włączonych kilka programów. Co się działo z kompem: Otóż zaczął dziwnie na mnie warczeć i nie wiem czy to zasilacz tak robił czy może chłodzenie procesora, napewno jest to problem z wiatrakiem, bo nic innego takiego hałasu nie robi. Kompter mam stary na płycie biostar m7viq, 1,7 ghz, 40 gb dysk, 1,5 gb ram, jakiś tani zasilacz 300 watt. Prosze o pomoc.

Necro06
komentarz
komentarz

Może być to wina zasilacza, który radze wymienić jeśli jest taki problem. Miałem kiedyś podobną sytuację, kiedy to raz komputer się włączał aby po chwili sie zresetować a za pare godzin próba właczenia go po prostu nie powiodła się... I nie należy bagatelizować takiego problemu, ponieważ przez źle działający zasilacz może Ci paść płyta główna.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.