x-kom hosting

Samoczynny restart, blue screen w nowym komputerze

rybak90
utworzono
utworzono

Mam problem. Otóż 2 tygodnie temu kupiłem nowego kompa. Teraz od 5-6 dni komputer sam się restartuje. czasami jak jestem na necie czasami jak gram. Pojawia się niebieski ekran i cos tam pisze ale ten ekran tylko mignie i znika i niewiem co tam pisze. POOOOOmOCY !!!
Pentium Dual Core E-5300 2.60 Ghz / 2GB RAM / GeForce 9600 GT 1024 mb

Prosze o pomoc bo nic nie moge robić

Psycholandia
komentarz
komentarz

Wykonaj:
http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=68409
http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=16074

rybak90
komentarz
komentarz

a czy ponowna instalacja windowsa coś da ?

jakbym formata zrobił

Psycholandia
komentarz
komentarz

możliwe, że tak - ale może to być wina sprzętu, albo złych sterowników, wtedy raczej nie

Rudi
komentarz
komentarz

Zdejmij bok obudowy i sprawdź czy wiatrak na procesorze się kręci , być może się przegrzewa i automatycznie wyłącza kompa .

rybak90
komentarz
komentarz

a jaśli to błąd sterowników ? to jakie stery zawodzą ? od grafiki czy od czego

gaja95
komentarz
komentarz

Witam !!
Kupiłem komputer ale nie bylo w nim ramu i postanowiłem przelorzyc dysk twardy do drugiego kompa i zainstalowałem win xp lecz gdy kupilem juz ram i go wlozylem i podlaczylem dysk komputer uruchomil sie i pokazal sie obrazek plyty glownej i zaczoł sie ladowac ale nie windows sa tam opce f1 bios f12 bott i pozniej juz czarno nic sie nie dzieje bezczynność.
W serwisie powiedzieli mi że nie wolno instalować windows na innym kompie tylko tam gdzie będzie chodził próbowałem instalować go z płytki ale się nie botuje a napedy sa dobre i dalem cd-rom na 1 miejsce
prosze o pomoc
Z góry dziękuje!
0

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.