x-kom hosting

!!PILNE!!Problem z instalacją windowsa xp, nowa płyta główa!

wlochaty
utworzono
utworzono

Problem polega na tym, że przy włączeniu komputera włączają się do wyboru tryby(normalny, awaryjny itp.), niezależnie który się wybierze, chwile się on wczytuje i nagle komputer sie restartuje i włącza się to samo od nowa... Wiem, że windows nie działa po zmianie płyty głównej, i chciałem zainstalować go od nowa...Po włożeniu płyty komputer czyta ją normalnie, i zaczyna tam niby cos przeszukiwać, a na górze napisane jest: INSTALACJA SYSTEMU WINDOWS. , ale po chwili wyskakuje błąd (białe napisy na niebieskim tle) , w którym jest napisane dokładnie to:

STOP:c0000221 Hard Error

/SystemRoot/System32/ntdll.dll

I nic dalej się nie da zrobić. Sprzęt prawdopodobnie podłączony jest dobrze.

Te nowe części które dokupiłem, to:

-Płyta główna MSI K9NU Neo (ram ddr2 1gb)

-Karta graficzna GIGABYTE GEFORCE 8600 GT 256 ram.

-Procesor ADM Athlon 64 Processor 3200+.

Błagam , pomóżcie;)

Przemek
komentarz
komentarz

Sformatuj dysk za pomoca Partition Magic.

Potem instaluj Windowsa.

wlochaty
komentarz
komentarz

Nie wiem w jaki sposób niby mam to zrobić, skoro ten program trzeba najpier zainstalować a mi nie działa komputer;/

dar55
komentarz
komentarz

w konsoli odzyskiwania po zbootowaniu z płyty i R wpisujesz

EXPAND X:i386NTDLL.DL_ C:WINDOWSsystem32

wlochaty
komentarz
komentarz

Przepraszam, ale nic nie rozumiem ze zdania ,,w konsoli odzyskiwania po zbootowaniu z płyty i R wpisujesz" Można jaśniej?:)

dar55
komentarz
komentarz

wkłądasz płytę do napędu , komputer uruchamiasz z płyty "windows xp" podczas rozruchu wciskasz R (na samym początku wczytywania -będzie pisało ) i wklepujesz top co powyżej

wlochaty
komentarz
komentarz

Probowałem juz kilka razy z tym R i nie działa...

Przemek
komentarz
komentarz
Nie wiem w jaki sposób niby mam to zrobić, skoro ten program trzeba najpier zainstalować a mi nie działa komputer;/

Sa wersje bootowlane.

Sprobuj tym sposobem:

http://www.forumpc.pl/viewtopic.php?t=12276

wlochaty
komentarz
komentarz

"Nie mogę, bo tam jest napisane: Weź płytkę instalacyjną z Win XP.

Wystartuj z płyty instalkę, dojedź do momentu, w którym jest wybór dysku, na którym ma być zainstalowany system i wciśnij R - naprawa.

Postępuj dalej, jak przy nowej instalacji.

Windows naprawi wszystkie uszkodzone pliki nie kasując tego, co już masz.

Czesto takie rozwiązanie pomaga." A moj instalator nawet nie dochodzi do takiego momentu...

Przemek
komentarz
komentarz

Sprobuj tego:

http://www.forumpc.pl/viewtopic.php?t=9290

I sprawdz czy na plycie nie masz "spuchnietych" kondensatorow.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.