x-kom hosting

[Rozwiazany]D-Sub a DVI

Aliant
utworzono
utworzono

Mam pytanie. Jestem szczęśliwym posiadaczem od dziś LCD Benq FP93GS. W zestawie był załączony wyłącznie kabel D-Sub i na nim naturalnie obecnie pracuje. Jednak z tego co wiem kabel DVI byłby lepszy rozwiązaniem (lepsza jakość obrazu). I tu zaczyna się moje pytanie, a właściwie proszę o umocnienie mego przekonania, że zainwestowanie w kabel DVI jest dobrą dezycją :P - czy faktycznie lepiej zaopatrzyć się w ten kabel (chodzi mi tutaj, czy będzie zauważalna różnica w jakości obrazu pomiędzy D-Sub a DVI)? Z góry serdeczne dzięki. :)

Gość
komentarz
komentarz

Aliant, Nie jestem przekonany, że odczujesz wyraźną różnicę na DVI. Jedyna zmianą będzie automatyczne dopasowanie się ekranu do danej rozdzielczości bez wciskania Auto Adjust. Ja bym tego kabla nie kupował.

Aliant
komentarz
komentarz

Szukałem, szukałem i znalazłem. http://monitory.idg.pl/artykuly/45926.html Myślę, że problem rozwiązany. :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.