x-kom hosting

Komunikat przy włączaniu, błąd 0x0000007B

worms99
utworzono
utworzono (edytowane)

Przy włączaniu laptopa wyswietla mi sie komunikat :

Pojawił się problem i system windows zostanie zakmniety aby zapobiedz uszkodzeniu komputera.

Sprawdz czy na komputerze nie ma wirusów usun wszelkie nowo zainstalowane dyski twarde i kontrolery dysków twardych . sprawdz dysk twardy

aby upewnic sie czy jest on poprawnie zainstalowany i skonfigurowany

Uruchom program CHKDSK /F, aby sprawdził czy dysk twardy nie jest uszkodzony a ponownie uruchom komputer

*** STOP: 0x0000007B (0xF888D524, 0xC0000034, 0x00000000, 0x00000000)

Gdy wejdę w konsolę odzyskiwania to pokazuje się komunika:

Instalator nie znalazł żadnych stacji dysków twardych zainstalowanych w tym komputerze

Sprawdź czy wszystkie stacje dysków twardych sa zasilane i własciwie podłaczone do komputera.

worms99
komentarz
komentarz

no więc tak troche czytałe o tym dzisiaj i doszłem do wniosku ze mam cos nie tak ze sterownikami SCSI o ile sie nie mylę ale jeżeli naciskam F6 by zainstalować te sterowniki to wyskakuje mi zebym włożył dyskietke ;] a w laptopie nie mam stacji dyskietek czy jest jakas inna opcja na zainstalowanie tych sterowników?? a i tak jak XP nie chciał mi sie zainstalować to zainstalowałem linuxa i wszystko gra czemu tak jest ;/

Psycholandia
komentarz
komentarz

musisz skorzystać z Nlite http://www.nliteos.com i zintegrowanie sterowniki, jak tu: http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=88388

worms99
komentarz
komentarz (edytowane)

A możesz mi chociaż pomoc w znalezieniu sterowników pod chipset Intel 945PM a co będzie jeżeli wybiore zły ?

Wiec tak zrobiłem wszystko jak kazano na tej płycie i dalej nie działa ;/ A może zasilacz w laptopie padł i nie zasila dysku ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.