x-kom hosting

Podczas grania pojawiają się błędy i wyłącza się komputer

_bling_
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam mam problem. Niedawno miałem reset kompa jakies 3 tyg temu. Chciałem zainstalować gry, które wczesniej mialem (gta iv, microsoft flight simulator x, nowo kupione wolfenstein i nfs shift). Gdy chcialem zainstalowac gta i mfsx to podczas instalacji wystepowaly bledy, instalator nie mogl odnalezsc pliku itd. Wolfenstein`a i shift`a udało sie zainstalowac lecz na wymienionej tasmie i nagrywarce. myslalem ze to bylo przyczyna tego bledu lecz mylilem sie, poniewaz gdy gram w wolfa to wszystko jest ok nagle albo bsod albo gra wywala blad w konsoli. Teraz nie moge nawet jej wlaczyc bo odrazu wywala bledy w konsoli. A shift to podobnie. Gram 1 wyscig wszystko ok, lecz gdy wyscig sie konczy to bsod lub samoistne wylaczenie gry. Teraz gdy probuje go wlaczyc to przy wyborze profilu wylacza sie sam!!!

POMOCY!!!!!!!!! nie wiem co moge zrobic jeszcze!!!!!!!

Płyta gł: Asus P5PL2

Proc.: Intel Core 2 Duo

Pamiec RAM: Geil 2gb

Karta graf.: Zotac gtx260 amp2! o/c edit

Dysk: Samsung 300gb

Zasilacz: Power Master 570 W

almarjur
komentarz
komentarz

POdaj dokładnie parametry komputera łącznie z modelem i mocą zasilacza

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.