x-kom hosting

Hosting oraz domena dla portalu mikronacji w Joomli

lesniak
utworzono
utworzono

Potrzebuję tani, dobry hosting oraz domenę (mogą być darmowe hostingi). Zastanawiałem się nad Pro Serwer bo z niego już korzystałem i nie mam zastrzeżeń. Ma być to portal oraz forum związane z mikronacjami. Wszystko na Joomli. Czekam na sugestie.

lesniak
komentarz
komentarz (edytowane)

Sprawdzałem ale chce usłyszeć o jakości, co polecacie, a nie to co sam wybiorę ;) Chciałbym wiedzieć jeszcze o jakich parametrach mam szukać do takiego przedsięwzięcia

czoobek
komentarz
komentarz

u nas Joomla działa bez żadnych problemów, dodatkowo w Panelu Administracyjnym serwera jest przyjazny instalator, który zainstaluje joomle na serwerze w kilka sekund bez konieczności korzystania z ftp.
Jeśli chodzi o rejestrację domeny pl, 12 zl netto za pierwszy rok oraz jedno z najtanszych odnowien na rynku 45 zl netto bez koniecznosci odnawiania. wydawanie kodu authinfo juz w pierwszym roku.
Opinie o naszej firmie moze Pan przeczytac tutaj:
http://hostingi.pl/firma/8/
oraz tutaj
http://www.webhostingtalk.pl/index.php?showtopic=18749&hl=boost\.pl

Kod promocyjny "forumpc" da Panu 20% znizki na serwer www na stale (czyli do czasu, az bedzie Pan je odnawial)

lesniak
komentarz
komentarz (edytowane)

Pozwolę sobie zacytować jedną opinie:
[quote]Na początku korzystałem z usług "nazwy", i tutaj nie ma co porównywać (to tak jakby porównać chińską limuzynę do Mercedesa).[/quote]

Poważnie zastanowię się nad ofertą firmy. Wszystkie opinie które przeczytałem są pozytywne oraz serwerownia stoi w prestiżowej firmie Ovh. Dziękuje za zniżkę. Co do domeny to będę miał za darmo od przyjaciela ale przedłużenie będę robił u Pana.

czoobek
komentarz
komentarz

Cieszę się, że mogłem pomóc :)

[color=red]Myślę że posty tego typu są zbędne... // gobi[/color]

lesniak
komentarz
komentarz (edytowane)

Chciałbym jeszcze dowiedzieć jakie parametry serwera potrzebuje taki portal z forum w Joomli. Na pewno dużo osób będzie tam wchodziło i chce podpiąć domenę.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.