x-kom hosting

Blue screen po uruchomieniu komputera

FirleYoO
utworzono
utworzono

Witam. wlaśnie poskładałem do kupy swoja nowa maszyne, odpalam instalacje windowsa, a zaraz po odpaleniu instalacji(ładowanie pierwszych plików, kontrolerów) w momencie pierwszego restartu komputera wyskakuje mi błąd biłe napisy na niebieskim polu. tak jakby błąd dysku... sprawdziłem juz 3 dyski nie wierze ze wszystkie 3 nie działają. czy to wina złego podpięcia dysku?? to są dyski SATA Western Digital 200gb. Sprzet zawiera

płyte główna: Asus P5W Evolution

karte graficzna: Asus Radeon HD4890

Procesor: intel core 2 Quad 9550

pamięć ram: 4 GB DDR3

Proszę o pomoooc!!!!!!!!!! z góry wielkie dzięki, pozdrawiam.

Prymuz
komentarz
komentarz

expert ze mnie zaden, jednak z tego co wiem to nie uruchomisz nic jak masz dyski nie/zle podpiete, jak wszysto razem wystartowalo i zaczynasz instalacje to zlozenie powinno byc ok, te dyski, no fakt ciezko wierzyc (chodz zdaza sie) zeby 3 byly padniete, jestes pewien tej instalki ?

FirleYoO
komentarz
komentarz

instalki jestem pewien. Orginalny windows... dysk jest widoczny w biosie normalnie..

almarjur
komentarz
komentarz (edytowane)

http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=16074 Wykonaj wg polecenia i napisz na forum jaki wynik.

Podaj marke, model i moc zasilacza

Gość
komentarz
komentarz

Moim zdaniem kontroler SATA sprawia problemy! Należy doinstalować dodatkowoe stery...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.