x-kom hosting

Gdy próbuję uruchomić komputer pojawia się blue screen

xMadMatt
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam,

Mam problem z moim pecetem. Otóż wczoraj wieczorem wszystko działało normalnie, a dzisiaj rano nie mogłem uruchomić komputera. Uruchamianie doszło do momentu, w którym pojawia się logo Windows, a później BSOD dosłownie przez ułamek sekundy i reset. Stało się tak kilka razy, aż pojawiła się konsolka gdzie można uruchomić tryb awaryjny, albo ostatnią znaną poprawną konfigurację komputera; próbowałem obu opcji i za każdym razem BSOD. Następnie próbowałem sformatować kompa, ale podczas wgrywania sterowników potrzebnych do instalacji (czyli praktycznie na samym początku procesu) wywalił mi jakiś błąd, że nie można wgrać sterowników. Po tym zresetowałem kompa i od tamtej pory zatrzymuje się zaraz po testowaniu pamięci w miejscu gdzie powinien wykryć napędy. Próbowałem już wyciągać baterię z płyty głownej oraz podłączyłem inny dysk, niestety bez rezultatów. Bardzo proszę o jakieś sugestie, bądź sposób usunięcia usterki. Sprawdzałem też zasilacz i wygląda na to, że jest sprawny.

almarjur
komentarz
komentarz

Podaj dokładną konfiguracje kompa( z zasilaczem) Zasilacz na oko może być dobry ale w praktyce moze okazac sie co innego.

Przetestuj pamiec RAM memtestem86 odpalanym z plyty.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.