x-kom hosting

Zawieszenie komputera i wycie, ciągły sygnał

Prymuz
utworzono
utworzono (edytowane)

witam

1h temu ogladalem sobie spokojnie film, nagle komp zwisl i odezwala sie syrena, ciagly sygnal,

przy restarcie nawet bios sie nie pokazal, wiec myslalem ze jakas czesc siadla,

wyciagnalem wszystko po kolei z kompa, jedyne co zostalo to procesor na plycie glownej, wlaczylem, to samo,

wyciagnalem procka, wlaczylem, cisza spokoj

nie jestem dobry w kompach, wiec chcialbym sie upewnic przed kupnem nowego procesora, czy to na pewno on? (zdaje sobie sprawe ze na 100% po takim opisie pewnie ciezko powiedziec, ale kazda rada jest cenna)

mieszkam w Danii, wiecej dla mnie taniej jest kupic nowy procek C2D 8400 niz zaniesc komp do sprawdzenia :/

moze dodam jeszcze moja specyfikacje:

procek: C2D 8400

plyta glowna:EVGA Nforce 780i SLI

RAM:Kingston HyperX 4x1Gb,

Grafika: GeForce 9800GTX

Muzyczna: SB Gamer X-Fi

zalilacz: Corsair 750W

dyski nie pamietam jakie ale to chyba malo wazne

pozdrawiam

Mephic
komentarz
komentarz

Ciągły sygnał może być objawem awarii pamięci lub karty graficznej. Przeczyść wszystkie styki, a przy okazji oczyść procesor, nałóż nową pastę, przeczyść chłodzenie, powkładaj wszystko na swoje miejsce i sprawdź wtedy.

Prymuz
komentarz
komentarz

przeczyscilem wszystko, dalem nowa paste, zaczelo wyc tak samo, ale raz bylo cicho, sprobowalem jeszcze raz, i znow wyje :/
jak juz pisalem podlaczone jest; plyta glowna oczywiscie, procesor i zasilania
grafika jest wyjeta,muzyczna, dyski odpiete, dvd odpiete, RAM wyciagniety
nie wiem juz co robic, pewnie jutro wysle na gwaracje plyte glowna i procesor

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.