x-kom hosting

Po zainstalowaniu sterowników z karty graficznej źle wyświetla się obraz

michal91
utworzono
utworzono

Witam wszystkich !

Mam problem z karta graficzna, mój problem polega na tym ze jak zainstaluje sterowniki z plyty do karty graficznej to obraz z monitora mi zanika na pewnien czas i sie odpala po 2 min to samo i za trzecim razem komputer sie resetuje, zrobilem formata bo myslalem ze mam jakegos wirusa ale jednak nie problem sie powtórzyl wiec nie wiem o co chodzi teraz na komputrze pracuje bez zainstalowanych sterownikow do karty graficznej z plyty i teraz komputer dziala normalnie, ale wolalbym miec zainstalowane te sterowniki wiec jesli ktos potrafi mi to wytlumaczyc to prosze pisac bo ja nie mam pojęcia co sie stalo.

Prosze o pomoc! Pozdrawiam :)

Qniooo
komentarz
komentarz

Jaka karta? Jaka wersja sterowników? Przydałoby się więcej konkretów.

BlackRaven
komentarz
komentarz
3) W treści posta autor powinien przedstawić konfigurację swojego komputera, a także dokładnie opisać problem i warunki w jakich on występuje.
Libero
komentarz
komentarz

Witam.

Mam podobny problem jak kolega wyżej więc nie chciałem zakładać drugiego tematu.

Problem polega na tym że zaraz po załadowaniu Windows wszystko znika i pojawia sie napis No Signal na monitorze.Zainstalowałem na nowo Windows i normalnie ruszył.Dopiero przy instalacji sterownika karty graficznej monitor zrobił się czarny z tym samym komunikatem(Monitor sprawny 100% bo był podłączany pod 2 komputer).

Moja konfiguracja sprzętowa:

Płyta główna:AMD Asus M2N nFforce 430

Procesor:AMD Athlon 64 3800+x2 BOX

Karta graficzna:MSI GF 7300GT 256MB 128b (sterowniki instalowałem z płytki dołączonej i pobierałem ze strony progucenta nowe)

RAM: DDR2 1GB 667MHz

System Windows XP

Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Pozdrawiam!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.