x-kom hosting

[Rozwiązany] Wyłączanie się komputera i blue screen

xmacaudiox
utworzono
utworzono

Witam Mam taki problem. Kiedy pracuje na komputerze lub na nim gram, po jakiś 5 godzinach użytkowania, na monitorze pokazuje się niebieski ekran z napisem" Wystąpił Błąd, po chwili nastapi ponowne uruchomienie komputera. Komputer włącza się, ale po chwili znowu niebieski ekran itd.

Pomaga tylko odczekanie 2 godzin i komputer chodzi... Prosze o POMOC !!!!! Jeżeli to jest możliwe prosze też o napisanie mi tego na gg jeżeli byłoby to możliwe, moje gg: 8808829

// poprawiam nazwę tematu, proszę przeczytać regulamin.

// EvilKillaruna.

Gość
komentarz
komentarz

Podaj kompletną konfigurację oraz marke i model zasilacza, a także temperatury podzespołów.

xmacaudiox
komentarz
komentarz

nazwa zasilacza to Chieftec 600 a model NO: CFT - 600 - 14CS, a temperatury podzespołów musze programem jakimś sprawdzić?

Pojawiło mi sie jeszcze coś takiego zdążyłem zrobic takie zdjecie moze sie czegoś tutaj dopatrzycie

http://img401.imageshack.us/img401/8852/dscn1586.jpg

Zrobiłem zdjęcie komunikatu który mi wyskakuje oto ONO :

http://img19.imageshack.us/img19/6631/dscn1595v.jpg

BlackRaven
komentarz
komentarz

1. Sprawdź temperatury podzespołów (CoreTemp, RealTemp, GPU-Z, ewentualnie programem Everest)

2. Przetestuj pamięci Memtestem (albo lepiej Memtest86 odpalanym z płyty)

3. Podaj konfigurację kompa.

dar55
komentarz
komentarz

2. Przetestuj pamięci Memtestem (albo lepiej Memtest86 odpalanym z płyty)

3. Podaj konfigurację kompa.

+ podaj jaki system z którym SP

oba błędy miedzy innymi odnoszą się do sterów grafiki -> podaj wersję sterów

xmacaudiox
komentarz
komentarz (edytowane)

Oddałem komputer na gwarancje. Płyta Główna gigbayte mi padła...

Dziękuje za jaką kolwiek pomoc, która została mi udzielona..

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.