x-kom hosting

Cały ekran pokrywają paski i kropki (nawet po formacie)

krzychuuu
utworzono
utworzono

Witam , mam taki problem :

od pewnego czasu pojawiają się paski i kropki na monitorze, po odswierzeniu znikaja i po chwili pojawiaja sie w innych miejscach (screeny), po instalacji sterowników różnego rodzaju komp sie wieszał - musialem je wywalac z awaryjnego. Chodzi jedynie na sterownikach windowsa. Robiłem już chyba 2 formaty , instalowałem rózne systemy - bez zmian .

radeon RX 600 XT MSI,Athlon 4200 , płyta główna Gigabyte GA-M52S-S3P.

z góry dziekuje za pomoc :)

2.JPG

rx600xt.JPG

post-46779-1253122613,8_thumb.jpg

post-46779-1253122744_thumb.jpg

BlackRaven
komentarz
komentarz

Sprawdź pamięci na karcie - programem Video Memory Stress Test. W trybie awaryjnym te paski też występują?

krzychuuu
komentarz
komentarz

cos podobnego wystepuje nawed podczas startu kompa, gdy klikam del aby wejsc do bios'a to praktycznie nie widac napisów(przedtem były widoczne) w biosie sporadycznie wyskoczy gdzies jakas litera (albo dwie) ale pasków brak.

pamieć sprawdze :))

BlackRaven
komentarz
komentarz

Więc pewnie wadliwa karta graficzna - aby upewnić się na 100%, pożycz od kogoś inną i sprawdź czy będzie wtedy ok.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.