x-kom hosting

Włamanie na e-mail ze strony msn, hotmail

yoursunrise
utworzono
utworzono

Nie wiem, czy plakac, czy sie smiac. Kilka dni temu ktos bezczelnie wlamal mi sie na komputer. Zaczne od tego, ze wlaczylam doslownie na chwile Explorera 6.0 (tak, wiem, ale Mozilla mi strasznie haczyla) i nagle otworzylo sie drugie okno ze strona msn. Wpisany byl login i haslo, na poczatku pomyslalam, ze wcisnelam cos przez przypadek i ze to np. zapamietaly sie dane do konta pocztowego mojej mamy. Jednak ten login byl cos dziwny (przyklad: fffhfdksks4455@ cos tam cos tam), no i nagle sie zalogowalo na poczte. Zapamietalam, ze w skrzynce odbiorczej bylo 6 wiadomosci, a strona byla w obcym jezyku, nie umialam go rozpoznac. Odnosniki sa jedynie w historii i mozna tam znalezc msn arabica czy ru. Otworzylo sie wpisywanie nowej wiadomosci, adres nadawcy u gory, temat, jak wyzej i kilka adresow odbiorcow (podobnie skomplikowane adresy), dodawaly sie one same. Tresc wiadomosci byla juz wpisana, widzialam tylko, ze byl tam jakis link. Nic wiecej nie zapamietalam, bo bylam w niezlym szoku. Kiedy wiadomosc wyslano, ktos wylogowal sie z poczty, a po chwili zamknal strone. Myszka i klawiatura dzialaly, wszystko poza tym rowniez. Wygladalo to tak, jak normalne logowanie na konto pocztowe.

Zrobilam screeny historii odwiedzin. Moze to kogos zainteresuje i doradzi, co zrobic. Dodam, ze mam konto na wykopie :D

SCREENY

Jedna ze stron pokazuje cos takiego, chce jednak zaznaczyc, ze to NIE JEST moj adres ip.

http://89.149.242.17/cap.aspx

1008

Label

Kilka godzin temu znowu doszlo do wlamu, ale udalo mi sie zrobic zrzuty poczty owego jegomoscia SCREENY Z DZIS

Hotmail ma wyjatkowo glupi system zabezpieczen i nawet mi udalo sie zmienic haslo do konta pocztowego. Jak moge sie ustrzec przed nastepnymi atakami, kiedy mam zablokowanego firewalla (brak mozliwosci zmiany ustawien) i nie moge uruchomic zadnego antywirusa (Panda sie nie uruchamia, ani nie mozna jej odinstalowac)? Chcialabym uniknac formata.

jacmiszcz92
komentarz
komentarz (edytowane)

1. zly dzial

2. zakladasz watek >>TU<<

3. uruchamiasz GMER'a. jesli powiadomi o modyfikacjach systemu zaznaczasz wszystkie ptaszki od system do pliki oraz wszystkie dyski, ale pokazuj wszystko ma byc odznaczone. drugi log tylko uslugi z zaznaczeniem pokazuj wszystko. (>>Poradnik GMER<<jesli nie odnalazl modyfikacji systemu dajesz loga z OTL

4. jesli nie ma wirusow, a korzystasz z bezprzewodowej myszki, zapytaj sasiada czy nie zalozyl sobie bezprzewodowego internetu, bo czytalem kiedys o takim przypadku

// Odnośnie pkt. 1 i 2 - tego typu uwagi proszę zostawić moderacji. Przycisk Raportuj jest w lewym dolnym rogu każdego postu.

// EvilKillaruna

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.