x-kom hosting

Spowolnienie pracy komputera i ciągłe restarty

Xinx
utworzono
utworzono

Witam wszystkich !

Ostatnimi czasy, (jakieś 5~~ dni temu), mój komputer zaczą 'resetować się', oczywiście z początku pomyślałem, że to nic wielkiego, ale po 2 dniach takich 'resetów' zacząłem się denerować, czasami komputer resetuje się po 15 minutach, a czasami po 3h.Obraz dysku nie pomógł.Pomyślałem, że jest to może winna jakiegoś wirusa, skanowanie kasprskim i spyware terminatorem nic nie pomogło.Kupiłem dziś spreżone potwierze, wyczyściłem komputer, niestety w dalszym ciągu komputer się resetuje.

Jeszcze jedna uwaga, również kiedy zaczeły się resety komputer jakoś dziwnie się zawiesza, ma takie nagłe przestoje i ogólnie chodzi bardzo wolno..W procesach znalazłem smss.exe, próbowałem go wyłaczyć oraz usunać, niestety bez skutecznie.

Proszę o szybką oraz fachową pomoc.

Z góry dzięki,

Xinx.

Proszę o pomoc, w dalszym ciągu komputer się resetuje.

terrorym
komentarz
komentarz

mam to samo tylko ze ja mam takie cos od 3czy 4 miechow kompa mam 2 lata i nie wiem co z tym zrobic ;/

a konfiguracja komputera?? podaj napiecai moze pomoge :)

BlackRaven
komentarz
komentarz

Przeczytaj regulamin działu i uzupełnij pierwszy post o niezbędne informacje! Inaczej nikt nie będzie w stanie Ci pomóc, a temat wyląduje w koszu.

smss.exe to proces systemowy.

Xinx
komentarz
komentarz

AC 230V Rohs.

Intel Celeron CPU 2.80 GHZ, 1.0GB RAM, NVIDIA GEFORCE 6600.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.