x-kom hosting

Po wgraniu starszego biosu monitor nie reaguje

QQxQ
utworzono
utworzono

Witam mam plyte asrock p4i48 po wgraniu starszego biosu myslalem ze bedzie wiecej funkcji do oc jednak co sie okazalo komp sie wlacza jednak monitor nie reaguje.

Wyciagalem batarie z plyty na cala noc nic to nie daje.

Orginalnie mialem soft 1,60 teraz mam najstarszy.

Czy da sie to jakos zrobic bez serwisu przypominam ze monitor nie reaguje jak by pc nie widzial karty graficznej.

Qniooo
komentarz
komentarz

No to zrobiłeś sobie problem. Też wgrałem nie ten teges BIOS kiedyś i do dzisiaj płyta wisi na ścianie. Pozostaje Ci tylko wysłanie przez jakiś serwis na programator, albo kupno identycznej kostki BIOS np. z uszkodzonej tej samej płyty na allegro. Te mobo jest starusieńkie, więc myślę jednak, że te opcje są nieopłacalne (szczególnie programator), więc lepiej będzie kupić nowe mobo.

Qniooo
komentarz
komentarz

Twoja płyta główna nie posiada dualbios, więc opcja ze zworką odpada. Tej drugiej opcji nigdy nie próbowałem, więc możliwe, że warto ;).

jacmiszcz92
komentarz
komentarz

a czy w karcie graficznej tez da sie wyjac taka kostke? zalozmy ze zrobilem v moda dajac za niskie napiecie i nie mam obrazu. wiem ze da sie wgrac na nowo biosa przez crossfire ale to odpada

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.